NEPI Rockcastle: zabrzańskie centrum handlowe Platan z nowym pasażem

Rozbudowa i modernizacja CH Platan nie zwalnia tempa. Inwestycja weszła w kolejną fazę realizacji. Inwestor, spółka NEPI Rockcastle, w piątek, 26 października br. zakończył kolejny etap modernizacji i zaprezentował mieszkańcom Zabrza i regionu pasaż galerii w nowoczesnej odsłonie. W wydarzeniu wzięła udział Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka – Szulik.

Modernizacja galerii Platan realizowana jest etapami, tak aby nie zakłócać codziennego funkcjonowania sklepów i by klienci mogli komfortowo dokonywać zakupów. W piątek, 26 października, o godz. 9.00. właściciel obiektu, spółka NEPI Rockcastle, oficjalnie udostępnił odwiedzającym nowy pasaż i tym samym zwieńczył zakończenie kolejnego etapu inwestycji.

Nowe marki w CH Platan

To jednak nie koniec nowości. Klienci mogą już korzystać z siłowni Just Gym, o powierzchni ponad 2 tys. mkw. czy odpocząć w specjalnie wyznaczonych miejscach relaksu, korzystając przy okazji z bezpłatnego WI-FI. Inwestor pamiętał również o najmłodszych. Do ich dyspozycji jest sala zabaw „Bajkowy Labirynt” o powierzchni aż 490 mkw. a także popularny Smyk. Klienci Platana mogą korzystać już z oferty nowych salonów i punktów usługowych. Segment odzieżowy obiektu zasiliły marki: Reserved, Cropp, House, Carry, Paco Lorente, czy Gatta. Mapa najemców Platana wzbogaciła się również o sieci: Home & You, Maxi ZOO, Pepco, Alior Bank oraz Biuro Podróży TUI. Należy nadmienić, że część gastronomiczna Platana została powiększona o restauracje KFC, Silver Dragon a także o kawiarnię SO! Coffee. Już od listopada odwiedzający będą mogli korzystać z 6-cio salowego kina, Planet Cinema.

Nowoczesne wnętrze oraz dobrze dobrane portfolio najemców zwiększają atrakcyjność centrum handlowego. Podążamy za standardami rynkowymi i oczekiwaniami Klientów. Wierzymy, że spełnimy je w pełni, a Platan w nowej odsłonie przypadnie do gustu wszystkim ceniącym komfort zakupów w przyjaznym otoczeniu – podsumowuje Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Po zakończeniu inwestycji Platan zyska nowoczesny charakter, wpisując się w industrialną architekturę Zabrza. Autorem kompleksowego projektu rozbudowy Platana są pracownie SUD Architekci i Tremend. Generalnym wykonawcą jest CFE Polska.

Obiekt w portfolio NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 r. Każdego roku notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie prowadzonej rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajdzie się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Już na tym etapie rozbudowy klienci mają do dyspozycji nowy, trzykondygnacyjny parking w budowanej część galerii. Zakończenie przebudowy planowane jest na jesień 2018 roku. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl