Semilac umacnia swoją pozycję w stolicy i otwiera 11. wyspę

Semilac, polska marka lakierów hybrydowych należąca do spółki Nesperta, konsekwentnie rozwija swoją działalność franczyzową. Od 31 października br. produkty Semilac dostępne są w kolejnym warszawskim punkcie.

Marka Semilac stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek i odpowiada na ich potrzeby, dlatego Nesperta otwiera swój jedenasty już punkt w Warszawie. Podobnie jak na innych stanowiskach sprzedażowych, również na nowej wyspie zlokalizowanej w centrum handlowym przy ulicy Górczewskiej, dostępny będzie cały asortyment marki. Umożliwia to lepszą dostępność oraz wygodniejsze testowanie produktów. Dodatkowo, klientki będą mogły w komfortowy sposób skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców marki.

Nesperta zapowiada dalszą ekspansję

Obecnie produkty Semilac można zakupić w 20 sklepach monobrandowych oraz ponad 100 wyspach handlowych zlokalizowanych w 69 miastach Polski. Do końca roku firma Nesperta planuje otwarcia kolejnych 20 punktów sprzedaży.

– Jesteśmy marką, po którą Polki sięgają najchętniej, bo są pewne wysokiej jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Poza tym, że nieustannie poszerzamy nasze portfolio, staramy się regularnie rozwijać sieć franczyzową tak, aby każda kobieta w Polsce mogła bez problemu kupić nasze produkty, ale i skorzystać z fachowej porady i usługi – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.

Produkty marki Semilac, należącej do spółki Nesperta od 2013 roku, cieszą się ogromną popularnością, a oferta jest stale poszerzana zgodnie z obowiązującymi trendami. Produkty Semilac są dostępne w 35 krajach na 5 kontynentach, w tym m.in. w: w Belgii, Chorwacji, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Maroko, USA, Irlandii, Norwegii, Rosji, Portugalii, Szwecji i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wszystkie produkty marki dostępne są w sklepie internetowym www.semilac.pl oraz w sieci punktów franczyzowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl