Sieć Hebe liczy 199 drogerii

15 grudnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie dwóch najnowszych drogerii sieci Hebe – w Aura Centrum Olsztyna przy ul. Piłsudskiego 16 oraz w Parku Handlowym Nowa Mleczarnia przy ul. Konstytucji 3 Maja 13 w Radzyminie. Jest to druga drogeria Hebe w Olsztynie i pierwsza w Radzyminie. Łącznie sieć liczy 199 sklepów.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe.

Intensywny 2018 rok

JMDiF realizuje plan rozwoju w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego. Koniec 2018 roku to czas znaczącego wzrostu powierzchni sprzedaży Hebe – nowe drogerie pojawiły się m.in. Warszawie, Wrocławiu, Piszu, Zambrowie, Brzegu, Polkowicach, Cieszynie. Ten intensywny rozwój doceniła branża, dzięki czemu sieć Hebe została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2019 w kategorii Other Expansion.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl