Nowa wrocławska galeria handlowa już czynna

Na początku grudnia br. otwarta została nowa galeria zlokalizowana na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Inwestorem obiektu Mińska 58 o powierzchni 2780 mkw. jest spółka Womak Holding.

Prace budowlane rozpoczęły się 10 stycznia 2018 r., a już 5 grudnia nastąpiło oficjalne otwarcie centrum handlowego Mińska 58. Obiekt zlokalizowany jest na Muchoborze Wielkim, w zachodniej części Wrocławia. Mieści się przy dużym kompleksie Fashion Outlet.

Portfolio Womak Holding

Inwestor, firma Womak z Wrocławia, postawił na ekologiczny styl centrum, dlatego wśród użytych materiałów znajdziemy drewno, wyspy z żywymi drzewami, czy też zieloną ścianę, składającą się z roślin. Jest to nietypowa aranżacja powierzchni przy obiektach o tej kubaturze. W okresie wiosennym planowane są nowe nasadzenia oraz zagospodarowanie miniparku zlokalizowanego za centrum handlowym z dala od ulicy.

Mińska 58 – osiedlowe centrum handlowe Womak Holding
Mińska 58 – osiedlowe centrum handlowe Womak Holding

Womak Holding w swoim portfolio posiada 8 obiektów handlowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie i Rzeszowie, jednak głównym polem działalności pozostaje Wrocław. Organizacja trzeci rok z rzędu utrzymuje dobre tempo rozwoju i co roku otwierany jest kolejny obiekt handlowy.

Womak Holding SA stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku już od 15 lat, w której skład wchodzą m.in. spółki Womak Alfa, Womak Omega, Womak Gamma i Womak Lambda. Szeroki portfel nieruchomości zapewnia bogatą ofertę najmu, ze względu na zróżnicowanie obiektów – od 2 do 24 tysięcy mkw. Grupa specjalizuje się w realizacji procesów budowy, komercjalizacji i zarządzaniu obiektami handlowymi. Celem grupy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni na miarę oczekiwań klientów oraz zapewnienie bezpiecznych i przewidywalnych relacji biznesowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.