Saller kupił park handlowy w Łomży

Grupa Saller z Wrocławia powiększyła swoje portfolio o Park Handlowy w Łomży. Obiekt będący kompleksem czterech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ponad 11,5 tys. mkw. położony jest przy zbiegu Alei Piłsudskiego i Alei Legionów.

– Położony przy głównej arterii komunikacyjnej miasta Park Handlowy oferuje klientom nie tylko możliwość dokonania zakupów, ale również liczne udogodnienia w postaci dostępu do myjni bezdotykowej, bankomatów oraz paczkomatu. W przyszłości będziemy nadal rozszerzać ofertę handlową w celu spełnienia oczekiwań mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości – mówi Josef Saller, prezes Grupy.

Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.: Biedronka, Jysk, Neonet, Pepco, Hebe Apteka i Hebe Drogeria, Manifi, 50Style, Top Secret oraz market budowlany Brico Marche. Do dyspozycji klientów oddano około 320 miejsc postojowych.

Nowe inwestycje Grupy Saller

Przypomnijmy, w tym roku w Polsce Grupa Saller kupiła już kilkanaście obiektów. Zrealizowała również własne projekty – otwarto parki w Oławie i Brzegu, a pod koniec roku zostaną otwarte parki w Dzierżoniowie oraz Legnicy, zakończy się również rozbudowa obiektu w Żorach. Jak podkreśla zarząd firmy, tak szybki rozwój jest możliwy dzięki krótkiemu procesowi decyzyjnemu.

– Sami zarządzamy naszymi nieruchomościami. Dzięki temu widzimy jak one funkcjonują i z jakimi problemami się borykają. Stale też udoskonalamy nasze obiekty – polepszamy widoczność, wdrażamy nowe rozwiązania, upiększamy elewacje, usprawniamy komunikację, modernizujemy i rozbudowujemy. Obserwujemy naszych klientów i staramy się jak najbardziej wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. A dzięki temu do nas wracają – i to jest największa nagroda za ciężką pracę – mówi dla Retailnet Małgorzata Grdusiak, Pełnomocnik Zarządu odpowiedzialny za rozwój firmy, Saller.

Grupa Saller jest operatorem ponad 1,5 mln mkw. GLA, na co składa się  ponad 400 obiektów. Firma została założona przez Josefa Sallera w Bawarii w 1981 roku. Obecnie główna siedziba firmy Saller znajduje się w Weimarze–Legefeld. W trakcie prawie 40 lat obecności w sektorze nieruchomości komercyjnych grupa, oprócz Niemiec, rozwinęła swoją działalność również na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl