Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Hebe i Ceetrus rozwijają współpracę

Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Drogeria Hebe zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim koło Poznania tworzy blisko 50 salonów z modą, obuwiem, elektroniką, sprzętem AGD i multimediami, a także punkty usługowe, kawiarnie, restauracje oraz hipermarket Auchan i market budowlany Leroy Merlin.

Hebe najemcą w CH Auchan Swadzim

Od połowy grudnia 2018 roku klienci Centrum Handlowego Auchan Swadzim mogą korzystać z oferty drogerii Hebe. Znajdą tam bogaty asortyment kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni około 280 mkw.

Sieć Hebe tworzą nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn. Sklep otwarty w Centrum Handlowym Auchan Swadzim będzie siódmą lokalizacją marki Hebe w Poznaniu i okolicach.

hebe-wnetrze
Drogeria Hebe w CH Auchan Swadzim

– Nasze centrum handlowe jest lubianym przez mieszkańców Poznania i okolic miejscem zakupów. Dlatego dokładamy starań, aby wzbogacać portfolio obecnych u nas marek i cieszymy się, że klienci będą mogli zrobić zakupy w nowej drogerii Hebe – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Swadzim.

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Swadzim jest piątą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Parku Handlowego Auchan Bielany na Dolnym Śląsku, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na Pomorzu, Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki.

Centra handlowe w portfolio Ceetrus

Centrum Handlowe Auchan Swadzim to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Obiekt ma ok. 5000 mkw. powierzchni handlowej. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Diverse, CCC, Apart, Jubitom  oraz Vision Express. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Media Expert i stacja paliw Auchan.

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw.