FunFotos ma już 180 fotokabin. Nowe punkty otwarto w Złotych Tarasach

Firma FunFotos, producent i właściciel sieci fotokabin, kontynuuje rozwój poprzez uruchamianie punktów w prestiżowych centrach handlowych. Dwa, najnowsze urządzenia do wykonywania zdjęć znajdują się warszawskich Złotych Tarasach. To odpowiednio 179 i 180 fotokabina FunFotos w Polsce.

Design i sama bryła urządzeń nawiązuje do charakterystycznego dachu Złotych Tarasów, co sprawia, że fotokabiny mają unikalny charakter i idealnie wpisują się w klimat centrum handlowego.

Jak deklaruje Tomasz Młodzki, wiceprezes FunFotos – w 2019 roku zostanie otwartych kilkanaście fotokabin, i to nie tylko w Polsce. – Obecnie prowadzimy rozmowy dotyczące współpracy z kolejnymi galeriami, a także pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie designu i specjalistycznego oprogramowania wykorzystywanego w fotokabinach.

Złote Tarasy wybrały FunFotos

W 2018 roku FunFotos powiększył sieć o 20 fotokabin. Nowe urządzenia były wstawiane zarówno do centrów handlowych, jak i urzędów.

W grudniu ruszyły najnowsze urządzenia FunFotos w centrum handlowym Złote Tarasy. Obydwie fotokabiny są zlokalizowane na ostatnim piętrze galerii. Pierwsza działa w okolicach Multikina, natomiast druga znajduje się po przeciwnej stronie, w strefie foodcourt.

Fotokabiny FunFotos charakteryzują się nowoczesnym designem oraz najwyższą jakość zdjęć, dzięki czemu możliwe jest wykonanie nie tylko fotografii pamiątkowych, ale również tych do oficjalnych dokumentów, jak dowód osobisty, paszport, czy prawo jazdy. Ponadto wszystkie urządzenia podłączone są do Internetu, co pozwala klientom publikować zdjęcia na portalach społecznościowych. W fotokabinach za wykonane zdjęcia można płacić gotówką lub bezstykową kartą płatniczą.

Trzy rodzaje fotokabin

FunFotos to spółka z polskim kapitałem i największy udziałowiec rynku fotokabin w kraju. Firma powstała w 2012 roku. Za rozwój FunFotos odpowiadają: prezes spółki Marcin Młodzki, Rafał Młodzki – odpowiedzialny za IT, w tym za oprogramowanie fotobudek, Tomasz Młodzki, który zajmuje się strategią oraz kontaktami z centrami handlowymi. FunFotos oprócz zarządzania siecią 180 fotokabin, również sama produkuje urządzenia.

Firma oferuje trzy rodzaje nowoczesnych fotokabin. Fotokabiny „funowe”, które dobrze funkcjonują w okolicach kin, placów zabaw czy stref restauracyjnych; fotokabiny dokumentowe, przeznaczone do miejsc z dużym ruchem (hipermarkety, wejścia do sklepów etc.), oraz fotokabiny hybrydowe, które łączą obydwie funkcje i mogą być świetnym uzupełnieniem niemal każdej lokalizacji. Fotokabiny FunFotos są podłączone do Internetu, co pozwala na bieżąco monitorować ich stan zapewniając niezawodność działania każdej maszyny.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.