Galeria Północna poszerza ofertę. Pierwszy tego typu sklep w Polsce

Sieć enel-med z końcem grudnia minionego roku otworzyła pierwszy w Polsce sklep z artykułami medycznymi. Nowy salon działa w Galerii Północnej i jest rozszerzeniem działalności przychodni enel-med dostępnej w obiekcie.

– Niezwykle cieszy nas, gdy najemcy decydują się rozwijać swój biznes razem z Galerią Północną. Otwarcie pierwszego sklepu medycznego enel-med właśnie w naszym obiekcie to wyraz zaufania i potwierdzenie potencjału biznesowego Galerii Północnej. A także duża wartość dodana dla klientów – teraz w ofercie galerii znajdą nie tylko fachowe porady specjalistów enel-med, ale także wysokiej jakości sprzęt medyczny – mówi Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północnej.

Sklep medyczny enel-med zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Galerii Północnej i jest rozszerzeniem działalności przychodni enel-med w Galerii Północnej, w której pacjenci mogą m.in. skorzystać z konsultacji specjalistów i szczepień z zakresu medycyny podróży. W ofercie sklepu znajdują się towary wybrane po kątem poprawy jakości i ochrony zdrowia klientów, w tym także produkty często polecane i rekomendowane przez lekarzy enel-med.

Wieloprofilowy oddział enel-med otwarto w Galerii Północnej

Lokalizacja sklepu na Białołęce, jak podkreśla zarząd obiektu, nie jest przypadkowa – przychodnia enel-med w Galerii Północnej cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, a w okolicy nie ma punktów z podobnym asortymentem. Tę zależność podkreśla także Agata Szymańska, Kierownik ds. sprzedaży firmy enel-med.

– Inspiracją do naszych działań był nowy, wieloprofilowy oddział enel-med otwarty w Galerii Północnej. Z miesiąca na miesiąc obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania pacjentów tą placówką. Sklep jest ściśle powiązany z zakresem usług świadczonych w oddziale i ma na celu zapewnić pacjentowi kompleksową ochronę jego zdrowia. Zakładamy również, że będzie on atrakcyjnym miejscem dla klientów Galerii Północnej, którzy nie są naszymi pacjentami, ponieważ w pobliżu nie ma punktów stacjonarnych z podobnym asortymentem. Sklep medyczny to nowa gałąź biznesu enel-med, będziemy bacznie obserwować jakim zainteresowaniem będzie się cieszył i w oparciu o jego wyniki weryfikować nasze plany na przyszłość – mówi Agata Szymańska, Kierownik ds. sprzedaży firmy enel-med.

Oferta handlowa Galerii Północnej

Galeria Północna na Białołęce to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. W obiekcie znajduje się ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimychi światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 tys. miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV Euro AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i wieloprofilowa przychodnia enel-med.

Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem działającym w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 43 budynków komercyjnych oferujących ponad 703 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje ponad 425 tys. mkw. powierzchni handlowej i biurowej stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których blisko 103 tys. jest w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl