Nowe narzędzie online w CityFit

Rezerwacja treningu personalnego online, filtrowanie według specjalizacji czy kalendarz dostępności trenera – to tylko niektóre z narzędzi, które zainteresowani treningiem indywidualnym klubowicze CityFit znajdą w swojej Strefie Klienta.

Nowe funkcjonalności są częścią większego projektu dedykowanego treningom personalnym, które wprowadza CityFit.

– Naszym klubowiczom proponujemy nowe narzędzia, dzięki którym będą mogli porównać i wybrać trenera, zarezerwować termin treningu i opłacić go. Cała proces odbywa się online – szybko, wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Trenerzy, którzy pojawią się na naszej stronie to osoby o sprawdzonych kompetencjach i doświadczeniu, które gwarantują najwyższą jakość usług. Równolegle wprowadzamy nowy model współpracy z samymi trenerami – mówi Michał Bukraba, Personal Training Manager CityFit.

Marka proponuje trenerom 3 nowe formy prowadzenia treningów w CityFit – dostosowane do poziomu kompetencji oraz chęci zaangażowania się we współpracę z firmą. Trenerzy Akredytowani to osoby o sprawdzonych przez CityFit kompetencjach, które na stałe blisko współpracują z marką. Ich profile i kalendarze będą dla klubowiczów dostępne online. Trenerom zewnętrznym, którzy chcą zachować pełną niezależność, CityFit proponuje Karnet Trenera. Trzecią formą współpracy, którą przewiduje CityFit jest Trener Współpracujący.

Równolegle CityFit inwestuje w nowy sprzęt i akcesoria, dzięki którym komfort prowadzenia treningów personalnych będzie jeszcze większy. Proces ten będzie kontynuowany, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb zgłaszanych przez trenerów personalnych.

17 klubów CityFit

CityFit Sp. z o.o. rozwija polską sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Obecnie CityFit posiada 17 klubów zlokalizowanych w całej Polsce. Najnowsza lokalizacja otwarta została na warszawskiej Woli i zajmuje powierzchnię 1,7 tys. mkw. W Warszawie działają jeszcze trzy inne kluby: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13) oraz CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl