Biedronka kolejnym najemcą w N-Parku w Warszawie

Na przełomie I i II kwartału tego roku zostanie uruchomiony kolejny N-Park firmy Napollo. W obiekcie zlokalizowanym w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski, znajdą się m.in. Biedronka, Hebe i Calypso Fitness Club.

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to pierwszy park handlowy pod tą marką w Warszawie, a drugi w aglomeracji warszawskiej – pod koniec listopada ubiegłego roku został uruchomiony N-Park na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna o powierzchni najmu ponad 8 tys. mkw. W obiekcie przy ul. Trakt Brzeski zaplanowanych jest 6 lokali. Przy centrum powstał parking naziemny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa, restauracja typu „Drive” popularnej sieci oraz hotel.

Umowa najmu podpisana w styczniu tego roku z siecią detaliczną Biedronka obejmuje powstanie popularnego sklepu spożywczego o powierzchni ok. 1,1 tys. mkw. Z kolei Hebe i Calypso Fitness Club zajmą łącznie blisko 1,5 tys. mkw. Obecnie w centrum trwają prace wykończeniowe w lokalach już przejętych przez najemców.

– Koncept N-Park to wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko bądź po drodze do domu klienta – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. – Centrum przy ul. Trakt Brzeski, części drogi krajowej nr 2, powstaje w dzielnicy Warszawa-Wesoła, w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury, gęstej zabudowy mieszkaniowej, w bliskim sąsiedztwie Sulejówka. W odległości do 10 minut drogi mieszka ponad 45 tys. osób. Obok oferty produktów codziennej potrzeby, w obiekcie zaplanowane są usługi. Obecnie do wynajęcia pozostaje ostatni lokal o powierzchni 600 mkw. przeznaczony pod działalność usługową, z możliwością podzielenia na 2-3 mniejsze lokale –  dodaje Dorota Beltrani.

W tym roku zostanie otwarty także kolejny N-Park we Wrocławiu przy ul. Maślickiej. W obiekcie o powierzchni blisko 5,5 tys. mkw. znajdą się m.in. Stokrotka, Rossmann, KiK, KFC, Domino’s Pizza, Fitness Klub Zdrofit. Obok powstanie stacja benzynowa Orlen. W kolejnym, 2020 r., zaplanowane są nowe otwarcia m.in.: w Gdańsku czy w Łanach k. Wrocławia.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format parków handlowych pn. N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów. Napollo jest wystawcą wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn