Więcej mody męskiej w Gemini Park Tarnów

Największe w Tarnowie centrum handlowe poszerzyło właśnie swoją ofertę modową skierowaną do mężczyzn. W obiekcie został otwarty pierwszy w mieście salon polskiej marki odzieżowej Recman.

Gemini Park Tarnów rozwija poszczególne segmenty swojej oferty. Zyskuje także oferta mody męskiej. Pod koniec stycznia do grona najemców tego największego w mieście centrum handlowego dołączyła polska marka odzieżowa Recman.

Recman zajął lokal o powierzchni 128 mkw.

Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 128 mkw. i ulokowany został w sąsiedztwie salonów m.in. Yes i Ochnik. Jest to  8 sklep z elegancką odzieżą wyłącznie dla mężczyzn w tej galerii handlowej, a także 17 sklep, w którym panowie mogą  zaopatrzyć się w ubrania, dodatki i akcesoria.

Oprócz Recmana, swoje salony mają tutaj także m.in. Bytom, Vistula, Giacomo Conti, Lavard, i Pako Lorente. Bogatą ofertę eleganckiej, weekendowej i casualowej odzieży męskiej znaleźć można także w działających w Gemini Park salonach m.in. C&A, Reserved, Mohito, Big Star, Levi’s czy Pepe Jeans.

– Gemini Park jest chętnie wybieraną przez mężczyzn destynacją zakupową. Już blisko połowę naszych klientów stanowią panowie. Staramy się więc sukcesywnie rozwijać ofertę skierowaną do nich, zwłaszcza o unikalne w regionie marki. Dzięki nowemu otwarciu nasza męska oferta nie tylko staje się jeszcze bardziej urozmaicona, ale także najszersza w mieście – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Ale nowe otwarcie umacnia nie tylko ofertę mody męskiej, także cały segment „fashion” galerii zyskuje. Już dziś szeroko rozumiana moda zajmuje już blisko 50 proc. tenant-mix’u galerii. Sklepy z ubraniami, butami i dodatkami należą do najczęściej odwiedzanych nie tylko przez mieszkańców Tarnowa, ale i całego regionu wschodniej Małopolski.

– Moda jest dla nas kluczowym elementem tenant-mix’u, który ściąga do nas klientów z Tarnowa oraz  miejscowości położonych nawet w promieniu 80 km. Już dziś ponad połowa naszych klientów, zwłaszcza w weekendy, dojeżdża do nas na zakupy spoza miasta. Kolejne otwarcie i rozwój segmentu „fashion” z całą pewnością stanie się dodatkowym powodem, aby nas odwiedzić. Wydłuży także czas spędzony na zakupach– mówi Zbigniew Nowak.

W nowym salonie klienci centrum handlowego znajdą m.in. garnitury, koszule, marynarki, spodnie, kurtki, swetry, a także buty i akcesoria, w tym galanterię skórzaną, bieliznę czy perfumy. Marka Recman na polskim rynku obecna jest od ponad 30 lat. Posiada dziś sklepy w ponad 60 polskich miastach.

Jak zapewnia Zbigniew Nowak, otwarcie Recman jest pierwszym z zaplanowanych na 2019 rok.  – Oferta Gemini Park nieustannie się rozwija i zmienia, a tym samy dopasowuje do naszego klienta. Staramy się w tym względzie być elastyczni i brać pod uwagę oczekiwania jakie ma lokalny i regionalny rynek – mówi Zbigniew Nowak.

–  Dzięki przeprowadzonym 2 lata temu badaniom wiemy, jakich marek oczekują osoby robiące u nas zakupy. Widzimy np., że w Tarnowie mamy dziś do czynienia z klientem aspiracyjnym, który w swojej okolicy chce mieć dobre marki, często premium. Te oczekiwania sukcesywnie realizujemy, oczywiście w miarę możliwości jakie daje nam dziś powierzchnia galerii.   – podsumowuje dyrektor obiektu.

120 sklepów w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 43 tys. mkw. znajduje się ponad 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane  krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, C&A, Calzedonia, Intimissimi, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, Media Markt, a także Tesco. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych galeria przygotowała ponad 1100 miejsc parkingowych. Centrum handlowe zaangażowane jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem „Siemacha” i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl