Immofinanz: nowe wnętrza i więcej marek w Tarasach Zamkowych

Tarasy Zamkowe

Z końcem 2018 roku na zakupowo-usługowej mapie centrum handlowego Tarasy Zamkowe pojawiło się sporo nowości. Dotyczą one zarówno nowych najemców, którzy wzmocnili tenat-mix, jak i zmian wnętrza wraz z jego funkcjonalnością.

Powiększono także strefę relaksu, która ma zachęcić lublinian do spędzania wolnego czasu właśnie w Tarasach Zamkowych. Nową odsłonę zyskały pasaże, na których pojawiły się strefy komfortu wyposażone w wygodne kanapy, stoliki oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie te aktywności podnoszą dodatkowo atrakcyjność obiektu i podkreślają jego unikatową, handlową jak i pozahandlową ofertę.

Nowi najemcy

Dzięki intensywnym aktywnościom, prowadzonym w obszarze leasingu, w ostatnim czasie w Tarasach Zamkowych powitano kilku nowych najemców. Są nimi Centrum Zabaw Leopark, salon AB Foto, Duka, 5.10.15 oraz skarpetkomat Stop&Go i stoisko Gadżet.

Dwa nowe miejsca poszerzyły ofertę dla najmłodszych w Tarasach Zamkowych. Pierwszym z nich jest Centrum Zabaw Leopark, zlokalizowane na poziomie +1. To zajmujący prawie 600 mkw. nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla rodzin z dziećmi, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy i kreatywnych aktywności. Można tu skorzystać m.in. z: toru przeszkód z licznymi ruchomymi elementami, z labiryntu, równoważni, linowych mostków, armatek strzelających gąbczastymi kulkami, trampoliny, zjeżdżalni oraz kącika maluszka. Ideą Leoparku jest dbałość o zdrowy ruch i prawidłowy rozwój fizyczny dzieci do 12 roku życia. Centrum rozrywki jest także doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy robiąc zakupy w Tarasach Zamkowych, chcą zapewnić swoim dzieciom aktywną i bezpieczną zabawę.

Kolejny w kategorii dziecięcej salon to 5.10.15, scalający energetyczny świat dziecka z nowoczesnym światem mody. Proponowany tu asortyment skupiony jest wokół dzieci, łączy funkcjonalność z trendami w modzie dziecięcej. Marka oferuje modne i wygodne ubranka dla niemowlaków, małych i dużych dzieci; kolekcje w stylu casual, sportowym i formalnym.

Nowością, uzupełniającą kategorię wyposażenia wnętrz lubelskiego centrum handlowego, jest Duka Kitchen Life. Lokal o powierzchni ponad 129 mkw. znajduje się na parterze obiektu i oferuje wysokiej jakości produkty, inspirujące do eksperymentowania w kuchni i pozwalające czerpać radość z gotowania oraz przyrządzania posiłków. Bezpieczeństwo, jakość i wyjątkowe wzornictwo to wyznaczniki marki.

Inny nowy najemca, który dołączył do Tarasów Zamkowych w ostatnim czasie, to znajdujący się na poziomie +1 salon AB Foto. Zapewnia on szeroki wybór produktów mobilnych i fotograficznych oraz fachowe doradztwo. W swojej bogatej ofercie posiada m.in. smartfony, aparaty fotograficzne, obiektywy, a także akcesoria Foto i GSM. AB Foto świadczy również szeroki zakres usług fotograficznych m.in.: wykonywanie zdjęć do dokumentów takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka. W salonie można także wydrukować zdjęcia.

Dwie pozostałe nowe propozycje to zlokalizowany na poziomie -2 punkt Gadżet, stworzony z myślą o miłośnikach nietuzinkowych gadżetów oraz poszukiwaczach zaskakujących i nietypowych prezentów. W swojej ofercie ma również okolicznościowe kartki i upominki, torebki prezentowe oraz usługę pakowania prezentów. W Tarasach Zamkowych stanął także skarpetkomat Stop&Go, w którym można zaopatrzyć się w kolorowe skarpetki. Szeroki asortyment kreatywnych wzorów i wielobarwnych grafik z pewnością przyciągnie miłośników mody i odważnych stylizacji. Oryginalny automat znajduje się na poziomie 0 przy wejściu głównym.

Zmodernizowany wystrój

Nowi najemcy na mapie Tarasów Zamkowych to nie koniec zmian, jakie lubelskie centrum handlowe przygotowało z myślą o swoich klientach. Pojawił się tu nowy wystrój strefy food court i co-workingu, a na ścianach zauważyć można grafiki z elementami ornitologicznymi. Usprawnione zostały również pasaże handlowe, na których przygotowano wyjątkowe strefy komfortu wyposażone w wygodne kanapy ze stolikami oraz gniazdka elektryczne, dzięki którym można wygodnie podładować telefon czy laptop. Całość ociepla i uzupełnia oryginalna roślinność oraz komfortowe wykładziny.

– Odpowiadając na trendy rynkowe i oczekiwania naszych klientów, staramy się zapewnić im, obok jak najlepiej skonstruowanego tenant-mix, także przyjemność z dokonywania zakupów i wygodę. Stąd zmiany w przestrzeni wspólnej, powstanie stref relaksu, zmiany w co-workingu. Rozbudowujemy ofertę pozahandlową, stawiamy na rozwiązania związane z komfortem przebywania w naszym centrum handlowym. Ze względu na naszą lokalizację oraz unikalną ofertę, związaną z zielonym dachem, chcemy jeszcze mocniej pracować nad kolejnymi elementami, uzupełniającymi pozycję Tarasów Zamkowych jako interesującego miejsca spotkań, oferującego – obok satysfakcjonujących zakupów – również różnorodne formy spędzania czasu wolnego – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz, właściciela Tarasów Zamkowych.

Wszystkie projekty Immofinanz zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl