Nowy Leasing Manager w zespole NoVa Park

Ewa Bujnowska została nowym Leasing Managerem w firmie Prime Kapital, będącej właścicielem m.in. Centrum Handlowego NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Ewa Bujnowska od prawie 18 lat związana jest z branżą nieruchomości. Przez ostatnie 8 lat współpracowała z firmą CREAM, gdzie kierowała procesem wynajmu, w tym tworzyła strategie tenant-mix dla takich obiektów jak: Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim, Galeria Madison w Gdańsku, CH Stara Cegielnia w Szczecinie czy Galeria Kosmos w Koszalinie. Ewa Bujnowska jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Obecnie jest słuchaczem studiów Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dysponuje również licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 5255.

– NoVa Park to obiekt, który jest mi doskonale znany, ponieważ prowadziłam jego komercjalizację jeszcze przed otwarciem w 2012 r. Jestem przekonana, że moja wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość obiektu będą pomocne w utrzymaniu dobrych relacji z aktualnymi najemcami oraz zaowocują wprowadzeniem nowych marek do NoVa Park – mówi Ewa Bujnowska, Leasing Manager NoVa Park.

NoVa Park w portfolio Prime Kapital

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Obiekt znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.Kruk, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.