MediaMarkt otworzy sklep w Galerii Młociny

MediaMarkt kontynuuje rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Wiosną br. w Warszawie pojawi się kolejny sklep tej marki w powstającej na Bielanach Galerii Młociny. To już jedenasta lokalizacja MediaMarkt w aglomeracji warszawskiej.

MediaMarkt to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych marek konsumenckich. Sieć rozwija się we wszystkich kanałach dystrybucji. Sklepy stacjonarne zlokalizowane są w atrakcyjnych komunikacyjnie i handlowo punktach. W każdym z nich klienci mają do dyspozycji szeroką ofertę nowoczesnej elektroniki użytkowej i usług. O komfort zakupów dba fachowy personel, który pomaga w wyborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

MediaMarkt zajmie lokal o powierzchni 2 tys. mkw.

Nowy MediaMarkt będzie nowoczesną przestrzenią handlową, zaaranżowaną według najnowszych światowych trendów. Łączna powierzchnia wynosi ok. 2 tys. mkw. Klienci znajdą tu bogaty wybór produktów renomowanych, światowych producentów.

– Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, dlatego kolejny MediaMarkt w stolicy uruchamiamy w prężnie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bielany. Nowy sklep zapewni odwiedzającym idealne warunki do odkrywania świata nowoczesnych technologii. – mówi Sławomir Uherek, Dyrektor Operacyjny MediaMarktSaturn Polska.

Klienci MediaMarkt w Galerii Młociny będą mogli skorzystać z szerokiej oferty usług, które usprawnią proces zakupowy i pozwolą od razu cieszyć się wszystkimi możliwościami nowo zakupionego sprzętu. Oprócz dostawy, będzie można zamówić jego instalację w domu klienta. Bardzo wygodna jest opcja zakupu komputera gotowego do użycia, z wgranym i zaktualizowanym oprogramowaniem. W sklepie można zabezpieczyć urządzenia mobilne folią lub szybą ochronną czy skorzystać z punktu napraw ekspresowych, aby wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej, drobnej naprawy smartfona.

Obecnie w aglomeracji stołecznej funkcjonuje 10 sklepów MediaMarkt w następujących lokalizacjach: Galeria Wileńska, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City, CH Okęcie, park handlowy Zielony Targówek, Pasaż Tesco przy ul. Górczewskiej, ul. Ostrobramska 79, a także w Piasecznie (ul. Gen. Okulickiego 20 A), Jankach (CH Janki) i Markach (CH M1).

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno premierowe, innowacyjne produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz produkty marek własnych. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego równolegle rozbudowuje internetową platformę sprzedaży www.mediamarkt.pl oraz otwiera kolejne markety.

Galeria Młociny ruszy wiosną

Galeria Młociny ruszy wiosną tego roku, a jej inwestorami są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Obiekt o powierzchni handlowej 75 tys. mkw., zgromadzi 220 wyjątkowych sklepów oraz punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, jak również pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.

Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście w projektowaniu miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na Bielany atmosferę przytulnych knajpek, ulicznej kuchni i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce.

Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl