Nowa usługa w Jysk

Jysk inwestuje w udogodnienia dla swoich klientów. Duńska sieć wprowadziła usługę click & collect, dzięki której klienci nie muszą już płacić za transport artykułów zakupionych w e-sklepie i czekać w kolejkach. Dostawy realizowane są za darmo do wybranych sklepów Jysk.

Podczas zakupów na Jysk.pl przy wyborze sposobu dostawy pojawi się opcja „odbiór w sklepie”. Możliwość ta będzie dostępna, jeśli w koszyku znajdą się produkty o łącznej wartości min. 250 zł. Kolejnym krokiem jest wybór z listy sklepu, do którego ma zostać zrealizowana dostawa. Następnie, klient zostanie poinformowany mailowo o tym, że zamówione zakupy są już gotowe do odbioru w wybranym wcześniej sklepie. Dostawa do sklepu zajmie od 4 do 9 dni. Artykuły będą czekały na odbiór przez 7 dni.

Jakie są korzyści z kupowania przez Internet i odbiory w sklepie? Klient nie ponosi kosztów związanych z transportem artykułów zakupionych online, a dokonując płatności online za zamówione produkty, unika stania w kolejkach do kas. Zamówienie wysyłane jest do wskazanego sklepu prosto z centrum dystrybucyjnego, co oznacza, że można kupić produkty, które w danym momencie nie są dostępne w sklepie stacjonarnym.

Ponad 220 sklepów w Polsce

Jysk jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. Do Grupy Jysk należą Jysk Noric, Jysk Franchise and DÄNISCHES BETTENLAGER

Gupa Jysk obejmuje obecnie 2,7 tys. sklepów. Roczny obrót w roku finansowym 2017/2018 wyniósł 3,57 miliardów euro. Sieć zatrudnia ok. 23 tys. pracowników w 51 krajach na całym świecie. Chociaż Jysk jest dziś firmą globalną, firma zarządzana jest w oparciu o skandynawskie korzenie. Odzwierciedla to kulturę firmy i sposób, w jaki prowadzi działalność.

W Polsce Jysk istnieje od 2000 roku. Siedziba Jysk Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. W Polsce jest ponad 220 sklepów. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2,2 tys. osób.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.