Arkady Wrocławskie z kolejną umową. Do grona najemców dołącza Action

Arkady Wrocławskie

Handlową mapę Akad Wrocławskich wzbogaci kolejny nowy najemca. W drugiej połowie 2019 roku w należącym do LC Corp S.A. centrum handlowym swój lokal otworzy międzynarodowy dyskont niespożywczy Action.

Sieć Action zajmie powierzchnię blisko 1,1 tys. mkw. na poziomie -1 Arkad Wrocławskich obok supermarketu Piotr i Paweł, który niedawno ogłosił, że pozostaje operatorem spożywczym wrocławskiego centrum handlowego. Dyskont Action, oferujący ponad 6 tys. produktów codziennego użytku w atrakcyjnych cenach, zasili portfel najemców Arkad Wrocławskich w drugiej połowie 2019 roku. Będzie to jedna z pierwszych placówek tej sieci we Wrocławiu.

– Zgodnie z nową strategią rozwoju Arkad Wrocławskich, konsekwentnie budujemy unikatową w skali miasta ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową skierowaną w stronę rodzin. Mnogość produktów codziennego użytku dostępnych w Action z pewnością ucieszy naszych klientów i będzie doskonałym uzupełnieniem tenant-mix Arkad Wrocławskich – mówi Monika Woźniak, Manager ds. Komercjalizacji, LC Corp S.A.

Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont niespożywczy, posiadający swoje sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Obecnie na terenie naszego kraju działa blisko 30 salonów tej marki. Znakiem rozpoznawczym sieci jest szeroki wybór produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach Action można znaleźć ponad 6 tys. różnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. W ofercie sieci znajdziemy zarówno znane marki i produkty marki własnej.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl