Sukcesja z coraz bogatszą ofertą gastronomiczną

Do grona najemców łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja dołącza pizzeria Pizza Black Fox. Lokal jeszcze w tym miesiącu powiększy strefę food court  na poziomie 1. To kolejny nowy punkt na gastronomicznej mapie Sukcesji.

Pizza Black Fox jest autorskim konceptem i nową marką na rynku. Jej specjalnością są szybkie pizze na cienkim cieście, podawane w ciągu kilku minut prosto z pieca. W menu znajdzie się około 40 rodzajów pizzy (w tym mini, o średnicy 15 cm), a także  m.in. zupy i sałatki.

Oferta Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja

Centrum sukcesywnie wzbogaca ofertę kulinarną. Niedawno otworzyła tu podwoje restauracja Five z dużym sezonowym tarasem zewnętrznym, która zajęła blisko 800 mkw. na parterze.  W ostatnich miesiącach w food courcie pojawił się też np. pierwszy w Łodzi bar Sushi GO i naleśnikarnia Golden Crepes. Oprócz nowych lokali klienci Sukcesji mają do wyboru zarówno popularne fast foody międzynarodowych sieci (m.in. McDonald’s, KFC, Burger King, Subway), jak i tradycyjną kuchnię polską (Rajskie Jadło), orientalną (Chopstix Noodle Bar) czy arabską (Zahir Kebab).  Poza strefą gastronomiczną funkcjonują znane kawiarnie:  Starbucks Coffee, Grycan, Coffee to Go i Chude Ciacho z dietetycznymi wypiekami.

– Stale rozwijamy ofertę gastronomiczną, dbając o jej różnorodność, bo takie są oczekiwania klientów.  Średnie obroty strefy food court w 2018 roku wzrosły o ponad 24 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem – podkreśla Andrzej Dratwicki, prezes REM Sukcesja, spółki zarządzającej Centrum.

Sukcesja to najnowsze centrum handlowe w Łodzi, położone blisko ścisłego centrum, w sąsiedztwie m.in. Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i  nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się pasaż handlowy ze strefą gastronomiczną i część rekreacyjno-rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Do dyspozycji klientów jest dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc, na którym są dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestorem jest spółka Fabryka Biznesu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.