Rośnie sieć lodziarni Lody Bonano

Sieć Lody Bonano otworzy w całym kraju kilkanaście nowych lokali. Punkty sieci pojawią się m.in. w Tykocinie, Oławie, Olsztynie oraz Lipsku, a także w Białymstoku, Hajnówce i Żarach.

Jak informuje Monika Zalewska, manager do spraw rozwoju sieci, ta liczba jeszcze się powiększy.

Lokali w ramach sieci Lody Bonano można wypatrywać już od początku kwietnia – to właśnie wtedy otwierają się pierwsze lodziarnie. Oprócz odświeżonej formuły, na klientów czekać będą także akcje promocyjne oraz nowe punkty sprzedaży.

Rozwój w oparciu o system franczyzowy

W ramach franczyzy, oprócz w pełni wyposażonego w niezawodne maszyny, gotowego do rozpoczęcia działalności lokalu, partner otrzymuje od sieci także pełen pakiet informacji i materiałów niezbędnych do prowadzenia lodziarni, receptury produktów, wparcie marketingowe, szkolenia dla pracowników oraz kartę z ofertą 30 różnych rodzajów lodów.

– Sieć Lody Bonano oferuje udział w ogólnopolskich akcjach promocyjnych, które pomagają budować przewagę konkurencyjną oraz nawiązywać pozytywne relacje z klientami. Udzielamy także wsparcia w zorganizowaniu hucznego pierwszego otwarcia. Dzięki temu nasi franczyzobiorcy nie zaczynają od zera, a wchodzą w wielokrotnie przetestowaną strukturę, cieszącą się w Polsce dużą popularnością – podkreśla Monika Zalewska, manager rozwoju sieci.

Pod szyldem LodyBonano działa w Polsce obecnie blisko 270 franczyzowych lodziarni. Marka rozwija sieć w oparciu o kilka formatów handlowych. Najmniejsza wymagana powierzchnia do uruchomienia placówki to 10 mkw., a optymalna wielkość to 25 mkw. Marka jest dostępna także w centrach handlowych, m.in. we wrocławskim Sky Tower, Atrium Biała w Białymstoku, CH Plaza Suwałki, Galerii Venus w Świdniku, CH Manhattan w Olsztynie. Właścicielem sieci jest firma Multi Ice. Marka istnieje na rynku franczyzowym od 2003 roku.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top