scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Więcej mody męskiej w Centrum Handlowym Czyżyny

ch-czyzyny-1

Centrum Handlowe Czyżyny kontynuuje rozwój oferty modowej. Do grona najemców krakowskiego centrum dołączyła właśnie marka Pierre Cardin. Brand ulokował w obiekcie salon z ofertą dla mężczyzn.

Systematycznie rośnie udział mody w ofercie Centrum Handlowego Czyżyny. Sklepy z ubraniami, butami i dodatkami zajmują niemal 24,5 proc. oferty krakowskiego obiektu, nie wliczając oferty Carrefour. Tylko w ciągu ostatniego roku jego oferta zyskała  m.in. salony Orsay, Diverse i Queen. Wkrótce do tego grona dołączyć ma także Big Star oraz powiększony salon Pawo. Także początek maja przyniósł nowe otwarcie w tym segmencie. Ofertę modową Czyżyn zasiliła marka Pierre Cardin. To jedyny salon brandu w tej części Krakowa. Salon zajął powierzchnię 103  mkw.

Nowa marka w krakowskim centrum to także następny krok w rozwoju oferty dla panów. W nowym salonie klienci znajdą bowiem pełen asortyment – od linii klasycznych marki, przez biznesowe, po casual. Ofertę dopełniają także ubrania innych marek – m.in. Bugatti i Milestone. Na wieszakach nowego sklepu klienci znajdą m.in. kurtki, marynarki, garnitury, smokingi, jeansy, koszule, buty, a także dodatki.

To jednak nie jedyna zmiana w ofercie mody męskiej. W marcu umowę najmu z Czyżynami przedłużyła także obecna tam od lat marka Pawo. Polski brand zdecydował się przy tej okazji także na powiększenie sklepu z 78 mkw. na 103 mkw. Pozwoli mu to na poszerzenie oferty.

Zmiany w tenant-mix’ie Centrum Handlowego Czyżyny

Zmiany wprowadzane ostatnio w tenant-mix’ie Centrum Handlowego Czyżyny to część strategii, jaką od ponad roku realizuje inwestor obiektu – Newbridge Poland. Jej celem obok modernizacji wnętrz centrum, jest także repozycjonowanie i odświeżenie całej oferty, a co za tym idzie wprowadzenie pod dach centrum handlowego nowych marek.

Centrum Handlowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge Poland. Zarządcą jest Apsys Polska Sp. z o.o.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required