Apteka Dyżurna na dłużej w Dekadzie Skierniewice

Dekada Skierniewice

Polska sieć aptek zdecydowała się na przedłużenie umowy w skierniewickiej Dekadzie. Najemca pozostanie w lokalu o powierzchni ok. 150 mkw. na kolejne 5 lat.

Dekada Skierniewice to największy obiekt handlowo-usługowy w mieście, zlokalizowany przy ul. Reymonta, w bliskim sąsiedztwie śródmiejskiego Rynku. Wysokie wyniki odwiedzalności, grono stałych, zadowolonych klientów i potencjał rozwojowy to czynniki, które sprawiły, że wieloletni najemca obiektu, Apteka Dyżurna oferująca szeroki wybór farmaceutyków, dermokosmetyków i produktów drogeryjnych zostaje w obiekcie na kolejne lata.

– Cieszymy się, że Apteka Dyżurna zdecydowała się na przedłużenie umowy w Dekadzie Skierniewice. Najemca wpisuje się w koncepcję codziennych, wygodnych zakupów – z tego względu przez lata funkcjonowania zdobył grono stałych, zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że kolejne lata współpracy będą równie owocne – komentuje Michał Belta, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Skierniewice.

Po 8 latach funkcjonowania skierniewicka Dekada wciąż notuje wysokie wyniki odwiedzalności będąc najważniejszym punktem handlowym w okolicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i widząc potencjał obiektu inwestor Dekady zdecydował się na rozbudowę galerii.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych. W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl