Van Dog i Papa Diego umacniają swoją pozycję w stolicy

13 maja br. lokal sieci Van Dog i Papa Diego zadebiutował w centrum handlowym na warszawskiej Ochocie. To drugie miejsce w Warszawie, w którym można spróbować zarówno zaskakujących Van Dogów w wersji gourmet, jak i meksykańskich przysmaków od Papa Diego. Van Dog i Papa Diego znajdują się w strefie restauracyjnej centrum handlowego.

Van Dog w Blue City to drugi lokal tej sieci. Jest to marka dla koneserów street foodu, szukających oryginalnych i zaskakujących doznań smakowych. Papa Diego otworzyło z kolei drugą w Warszawie, ale 11 w Polsce restaurację –  dotychczas lokale sieci zostały otwarte w Katowicach (2 lokale), Gdańsku (2 lokale), Poznaniu, Wołominie, Pruszkowie, Opolu i Warszawie.

Strategia rozwoju Papa Diego i Van Dog 

Strategia rozwoju obu marek obejmuje lokowanie punktów gastronomicznych zarówno w galeriach handlowych, jak i obiektach typu mixed-use. Tylko w 2018 roku Colliers International wsparł Foodio Concepts w podpisaniu 15 umów najmu w centrach handlowych oraz obiektach typu mixed–use dla marek gastronomicznych Papa Diego i Van Dog. – Doświadczenie biznesowe, wiedza i przede wszystkim podejście ekspertów Colliers, wykraczające daleko poza sektor nieruchomości, było dla nas bardzo cenne w trakcie opracowywania strategii rozwoju. Z kolei wzajemne zaufanie i zbudowanie partnerskich relacji przełożyło się na skuteczną realizację przyjętych założeń. Współpraca z profesjonalnym doradcą na etapie tworzenia koncepcji marek zaowocowała świetnym zrozumieniem naszych pomysłów i potrzeb, dając podstawy do rozwoju dalszych wspólnych działań w bieżącym roku – mówi Piotr Grajewski z Foodio Concepts.

Foodio Concepts to firma założona przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora największej w Polsce sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, doświadczonych managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.