Nowa marka restauracyjna – Namieszane Grill & Bar

‚- Koncept nowej marki restauracyjnej stworzyliśmy w oparciu o nasze doświadczenie i chęć rozwoju w nowych lokalizacjach. Wybraliśmy Łódź, bo to miasto z ogromnym potencjałem gastronomicznym, a kompleks Hi da nam możliwość zaistnienia na kulinarnej mapie centrum miasta – mówi Konrad Iwański, General Manager w LA Trattoria oraz Batumi Grill & Bar.

Namieszane Grill & Bar to nowa marka restauracyjna stworzona specjalnie dla kompleksu Hi Piotrkowska. Lokal o powierzchni 150 mkw. zadebiutuje na łódzkim rynku jako nowatorski koncept z niebanalną ofertą lunchową. Pracownicy najwyższego biurowca w mieście, oprócz widoków, otrzymają bogate w smaki z różnych stron świata menu.

Jedna kuchnia, to za mało

– Obecnie prowadzimy trzy restauracje z kuchnią włoską (LA Trattoria) i gruzińską (Batumi Grill & Bar) w centrach handlowych w Płocku, a za chwilę powiększymy się o trzy kolejne m.in. w Gdańsku i w Gdyni. Dostrzegliśmy szansę na rozwój w obiektach wielofunkcyjnych i chcemy stworzyć nowatorską przestrzeń kulinarną dla pracowników biur. Nie zamykamy się na jeden rodzaj kuchni, bo wiemy, że ludzie lubią różnorodność. Chociaż dominującą w stałej karcie będzie kuchnia polska, to każdego dnia w lunchowym menu znajdą się dania inspirowane smakami z różnych stron świata. Namieszamy w kuchni i na rynku lokalnym – mówi Konrad Iwański, General Manager w LA Trattoria oraz Batumi Grill & Bar.

La Trattoria to koncept gastronomiczny łączący w sobie cechy kawiarni i bistro, który zadebiutował w galerii handlowej w Płocku. W menu dominuje kuchnia śródziemnomorska, z dużym naciskiem położonym na pochodzenie produktów użytych w potrawach. Wewnątrz restauracji znajduje się ściana z olbrzymim wyborem win, w tym rzemieślniczych.

Z kolei Batumi Grill & Bar to restauracja serwująca gruzińskie przysmaki, m.in. lawasze, chaczapuri adżerskie czy pierożki chinkali. Gwarancją oryginalności przepisów zapewnia gruzińki kucharz.

Namieszane Grill & Bar

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.