Vision Express otwiera 19. salon w Warszawie

vision-express-sklep

W gronie najemców Galerii Młociny znalazła się marka Vision Express. Salon o łącznej powierzchni 153 mkw., będzie 19. punktem zlokalizowanym w stolicy. Oficjalne otwarcie salonu nastąpi już dzisiaj, 23 maja, w samo południe.

– Vision Express w Galerii Młociny jest już 202. salonem marki w Polsce i jednocześnie 19. w samej Warszawie. Realizujemy tym samym naszą misję – rozbudowujemy sieć naszych salonów oraz poszerzamy zakres oferowanych usług medycznych; wszystko po to, żeby docierać do jak największej liczby Polaków oferując im profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej ochrony wzroku oraz produkty najwyższej jakości – wyjaśnia Thanos Iliopoulos, Dyrektor Generalny Vision Express Polska.

Więcej o ekspansji sieci Vision  Express można przeczytać w wywiadzie, którego z Thanos Iliopoulos udzielił portalowi Retailnet.pl.

Misja Vision Express w Polsce

Salon Vision Express o powierzchni 153 mkw. zlokalizowany jest na parterze Galerii Młociny. Na odwiedzających będą czekać specjaliści, którzy wykonają badania wzroku oraz udzielą profesjonalnej porady.

W asortymencie znaleźć można szeroki wybór modeli okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych zarówno popularnych, światowych marek, jak i marek własnych, a także bogatą ofertę soczewek kontaktowych. Salon na warszawskich Młocinach będzie kolejnym w portfolio marki o rozszerzonym asortymencie dla dzieci. W specjalnym kąciku najmłodsi klienci będą mogli wygodnie wybierać spośród ponad 110 opraw Vision KIDS.

Vision Express jest liderem branży optycznej w Polsce, zapewniającym profesjonalne usługi medyczne, wysokiej klasy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe. Sieć na polskim rynku działa od 1994 r. i liczy ponad 200 salonów w ponad 100 miastach. Jednocześnie marka jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera w branży optycznej prowadzącego ponad 7 tys. salonów ponad 40 krajach. Firmę wyróżnia kompleksowa oferta, łącząca profesjonalne badania wzroku, porady pod kątem doboru odpowiedniej korekcji oraz indywidualne dopasowanie okularów i soczewek kontaktowych. Bogaty wybór asortymentu w zgodzie z najnowszymi trendami dostępny jest również w sklepie online.

Misja Vision Express to kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu Polaków. Firma realizuje ją w swoich salonach oraz poprzez szereg działań przyczyniających się do wzrostu świadomości konsumentów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl