Salon sieci Empik w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozszerza ofertę w segmencie kultury i rozrywki. 24 maja w bydgoskim obiekcie został otwarty nowoczesny salon sieci Empik o powierzchni ponad 201 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz oferuje klientom różnorodną ofertę handlową, a dzięki zakończonej w ubiegłym roku modernizacji odwiedzający obiekt mogą korzystać również z nowych, wygodnych przestrzeni i nowoczesnych technologii. 24 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz został otwarty nowoczesny salon sieci Empik, który zajął lokal o powierzchni ponad 201 mkw. Klienci znajdą w nim bogaty wybór książek, prasy, filmów, muzyki, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz bilety na wydarzenia kulturalne w całej Polsce. Czyli wszystko, co pozwala ciekawie spędzać czas i rozwijać pasje. W salonie znajduje się także punkt odbioru paczek ze sklepu internetowego Empiku i Empik Foto.

Empik w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz to nowoczesna i przyjazna odbiorcom przestrzeń. W salonie zastosowano rozwiązania omnichannelowe łączące zakupy offline i online. Wśród nich urządzenie multimedialne zwane wirtualnym księgarzem, które pomaga klientom w znalezieniu produktu, wyświetlając jego lokalizację na półce, a niezdecydowanym ułatwia wybór, pokazując listy bestsellerów i kategoryzując asortyment. Jeśli danego produktu akurat nie ma w salonie, można go od razu zamówić online z bezpłatną dostawą do wybranego Empiku.

– Zależy nam na tym, by podczas wizyty w naszym centrum handlowym klienci mogli znaleźć jak najszerszy asortyment produktów z wielu kategorii. Dlatego cieszę się, że do grona naszych najemców dołączył salon Empik, który rozszerzył ofertę obiektu w segmencie kultury. Dodatkowym atutem salonu są nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają robienie zakupów – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz odpowiada Ceetrus Polska. Spółka od wielu lat współpracuje z marką Empik, a salony tej sieci znajdują się obecnie w 10 Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce.

O Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz jest jednym z obiektów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim, a jego ofertę tworzy ponad 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, Orsay, Diverse,  Pepco, Hebe,  a także drogeria Hebe, salon fryzjerski i biuro podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 2100 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz ładowarka samochodów elektrycznych i wiaty rowerowe. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Powstało w 2001 roku, a w 2018 roku zostało odnowione. Obiekt należy do Ceetrus Polska.

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, komercjalizator, deweloper i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl