Adept Investment otwiera Park Handlowy w Zduńskiej Woli

Adept Investment zakończył budowę Parku Handlowego w ramach drugiego etapu inwestycji w Zduńskiej Woli, zlokalizowanego przy skrzyżowaniu  ulic Łaskiej, Piwnej i Cichej. 30 maja 2019 roku Park Handlowy zaprosił klientów na pierwsze zakupy.

Inwestycja realizowana przez spółkę Adept Investment polegała na rozbudowie I etapu inwestycji – Galerii E w Zduńskiej Woli.

Park Handlowy położony jest w centrum miasta, u zbiegu ulic Łaskiej, Piwnej i Cichej. Po rozbudowie, całkowita powierzchnia kompleksu handlowego wynosi 5 150 mkw. Do dyspozycji klientów Parku Handlowego jest łącznie 220 miejsc parkingowych. Jest  to największy obiekt handlowy w Zduńskiej Woli.

Oferta handlowa Galerii E w Zduńskiej Woli

Najemcami nowo otwartego parku handlowego są znane sieci handlowe z branży modowej Pepco i Tedi, drogeria Hebe oraz market elektroniczny RTV Euro AGD.

W ramach inwestycji, na mocy porozumienia z Miastem – Zduńska Wola i Starostwem Powiatowym, Adept Investment przeprowadził przebudowę układu komunikacyjnego ulicy Cichej. Dzięki temu i rozbudowie kolejnego wjazdu, Park Handlowy w Zduńskiej Woli stał się doskonale skomunikowany z układem ulic miejskich poprzez cztery wjazdy: ulice – Piwną, Łaską, Cichą oraz bezpośredni wjazd z ronda znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Piwnej i Łaskiej.

Adept Investment to spółka z polskim kapitałem specjalizująca się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntu pod inwestycję po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.