Mallson: Rossmann w gronie najemców Galerii Wiślanka w Żorach

Do grona najemców jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach Galerii Wiślanka dołącza jedna z najbardziej znanych europejskich sieci drogeryjnych – Rossmann. Salon zajmie powierzchnię około 490 mkw. Otwarcie Galerii Wiślanka planowane jest na II połowę 2020 roku.

– Pozyskanie do centrum  silnej, dobrze rozpoznawalnej  marki sektora artykułów drogeryjnych to kolejny krok w doborze właściwej oferty dla klientów galerii. Mam nadzieję, że  mieszkańcy Żor i regionu z dużą satysfakcją będą mogli dokonywać zakupów i korzystać z urozmaiconego wyboru artykułów w promocyjnych cenach – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska – firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep Rossmann powstał w 1993 r. w Łodzi. Codziennie zakupy w tej sieci drogerii robi ponad 770 tys. Polaków. Na koniec 2018 roku firma liczyła ponad 1,3 tys. sklepów i 18,4 tys. pracowników. Oferuje klientom blisko 800 polskich i zagranicznych marek oraz firmuje również 35 marek własnych.

Galeria Wiślanka zaoferuje powierzchnię blisko 20 tys. mkw. GLA

Galeria Wiślanka będzie jedynym nowoczesnym obiektem handlowo-rozrywkowym w Żorach. Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się około 80 sklepów polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych. Pośród najemców obiektu znajdą się m.in. Helios – jedyne w mieście wielosalowe kino oraz najnowszy koncept marketu Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc parkingowych.

Dzięki lokalizacji Galerii zaraz przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg szybkiego ruchu w regionie (drogi krajowej nr 81 z drogą wojewódzką 935 stanowiącej część obwodnicy Żor dochodzącej do autostrady A1), centrum jako jedyne w mieście (najbliższe zlokalizowane w odległości 60 km) posiada catchment dochodzący do 750 tys. mieszkańców w zasięgu 30 min. dojazdu.

Mallson Polska komercjalizuje obiekt w Żorach

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych  o łącznej powierzchni ponad 700.000 m.kw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji  i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.