Medicover inwestuje w nowe placówki w Trójmiescie

Medicover

Ponad 1 tys. mkw. Medicover Polska udostępnił swoim pacjentom w nowopowstałym centrum medycznym w Gdańsku. Kolejna lokalizacja sieci to nowoczesny obiekt handlowy, który znajduje się w samym centrum zabytkowej części miasta.

W Trójmieście Medicover posiada trzy własne centra medyczne. W całej Polsce funkcjonują 34 Centra Medicover, a pacjenci mogą korzystać również z usług ponad 2,7 tys. partnerów medycznych firmy. Placówki Medicover zlokalizowane są na terenie całego kraju, w tym w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku.

Najnowsza lokalizacja w portfolio

Najnowsze Centrum Medicover w Gdańsku zlokalizowane jest na dwóch piętrach budynku. W ramach nowej powierzchni zaaranżowanych zostało ponad 30 gabinetów medycznych. Pacjenci skorzystają w nich z konsultacji m.in. internisty, pediatry, ginekologa, laryngologa, dermatologa, okulisty, ortopedy, lekarza medycyny pracy oraz innych lekarzy specjalistów.

– Nowe Centrum Medicover to bardzo ważna inwestycja, która w znaczny sposób zwiększy dostęp do naszych usług w północnej części Polski. Liczymy, że nasze centrum medyczne w Forum Gdańsk spełni oczekiwania mieszkańców Trójmiasta. Nowa lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd, na terenie galerii dostępne są miejsca parkingowe. Dbając o potrzeby naszych małych pacjentów zaaranżowaliśmy część pediatryczną, z przyjaznymi gabinetami i odrębną rejestracją – mówi Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający, Medicover Polska. W centrum można także wykonać badania laboratoryjne i diagnostyczne, w tym między innymi: RTG, USG i echo serca. Dostępne są tu również usługi protetyki słuchu wraz z doborem aparatu słuchowego.

Przypomnijmy, że w kwietniu br. Artur Białkowski objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Medicover Polska. W nowej roli będzie odpowiada przede wszystkim za funkcjonowanie placówek Medicover Polska na terenie całego kraju, a także za rozwój biznesu ambulatoryjnego, usług niemedycznych, ofertę biznesową, obsługę klienta oraz sprzedaż i marketing.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl