12. stacjonarny sklep eobuwie.pl. Ekspansja trwa

Salon eobuwie.pl

– Eobuwie.pl konsekwentnie realizuje ideę omnichannel i obok poszerzania oferty internetowej stawia na rozwój sieci retail. Na lokalizację naszego już 12. sklepu  stacjonarnego wybraliśmy Forum Gdańsk – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail eobuwie.pl. Salon zajmie ok. 1,5 tys. mkw. powierzchni.

Sklep naszpikowany nowoczesną technologią, ponad sto tysięcy produktów, atrakcje dla dzieci oraz truck z butami – to wszystko czeka na tych, którzy w dniach 28-30 czerwca odwiedzą nowy salon eobuwie.pl w centrum handlowym Forum Gdańsk. Główną atrakcją otwarcia będzie robot Pepper.

– Klienci nam zaufali i przekonali się, że nowoczesne technologie inspirują i pomagają w znalezieniu idealnej pary butów. A będzie z czego wybierać – w ofercie jest ok 100 tys produktów. Gdybyśmy chcieli to zobrazować, to jest to porównywalne z ofertą prawie 50 sklepów monobrandowych – dodaje.

1,5 tys. mkw. powierzchni

W eobuwie.pl w Forum Gdańsk, poza kilkudziesięcioma tabletami ze specjalnymi aplikacjami do zamawiania butów, systemem digital signage, skanerami kodów QR czy automatycznymi przenośnikami i sorterami dostępna będzie także usługa esize.me. To rozwiązanie, które marka przedstawiła w połowie października ubiegłego roku, pomaga dobrać buty w oparciu o skan 3D stóp. Specjalny skaner w moment wykona trójwymiarowy model stopy, a następnie w ułamku sekundy system porówna go ze skanami wszystkich butów znajdujących się w ofercie sklepu, pochodzących od dowolnej marki. – Skan wykonuje się raz. Potem każdy klient może przypisać go do swojego numeru komórkowego lub adresu e-mail i w dowolnym momencie skorzystać z rekomendacji.  Naturalnym uzupełnieniem esize.me jest możliwość doboru spersonalizowanych wkładek, którą eobuwie.pl już oferuje swoim klientom – dodaje K. Jezierski.

Salon zajmie ok. 1,5 tys. mkw. Duża powierzchnia zapewnia większe możliwości magazynowe i logistyczne. Znaczna część przeznaczona zostanie na magazyn, w którym przechowywany będzie towar. Buty dostępne na miejscu dostarczane będą do klienta w 3 minuty od momentu złożenia zamówienia. Możliwość składowania większej ilości towaru usprawni także dostawy oraz realizację, dostępnej już w kilku miastach, usługi Same Day Delivery – dostawy w 3 godz. na terenie danej aglomeracji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl