W Sukcesji otwarto supermarket Stokrotka

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi został otwarty nowoczesny supermarket Stokrotka, pierwszy sklep tej sieci w łódzkim centrum handlowo-rozrywkowym.

Supermarket Stokrotka o około 1,1 tys. mkw. powierzchni sali sprzedaży mieści się na poziomie 1. Wcześniej w tej lokalizacji znajdowały się delikatesy Piotr I Paweł, które zostały zamknięte w związku z restrukturyzacją sieci.  Lokal został gruntownie zmodernizowany, wyposażony i przygotowany do otwarcia w ciągu zaledwie kilku tygodni. Atrakcyjna aranżacja wnętrza i modelowa ekspozycja towarów stworzyły miejsce przyjazne dla kupujących. W ofercie znajduje się  kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych. Sklep proponuje m.in. szeroki wachlarz produktów od zaufanych dostawców lokalnych oraz pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego ciasta. Klienci mogą tu zrobić nie tylko kompleksowe zakupy spożywcze, ale i zaopatrzyć się w liczne artykuły non-food.

– Otwarcie supermarketu tak uznanej marki z dużym zadowoleniem przyjęli zarówno klienci, którzy tłumnie przybyli na zakupy, jak i nasi najemcy – mówi Sławomir Jędrzycki, wiceprezes spółki REM Sukcesja zarządzającej Centrum.

Sukcesja dysponuje powierzchnią 45 tys. mkw GLA

Sukcesja to najnowsze centrum handlowe w Łodzi, położone blisko ścisłego centrum, w sąsiedztwie m.in. Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i  nowych osiedli mieszkaniowych. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się pasaż handlowy ze strefą gastronomiczną i część rekreacyjno-rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem Helios. Do dyspozycji klientów jest dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc, na którym są dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestorem jest spółka Fabryka Biznesu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.