Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

RO-AN kontynuuje rozwój nowego konceptu Bajkowego Labiryntu

W Solaris Center w centrum Opola, po modernizacji galerii nastąpiło otwarcie nowego lokalu Bajkowy Labirynt. Marka należąca do spółki  RO-AN zapewnia kompleksową rozrywkę dla dzieci i młodzieży w najlepszych centrach handlowych.

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt w Opolu zostało zaprojektowane w nowym formacie 3.0.

Powierzchnia lokalu przekracza 500 mkw. Pomieszczenie zostało skonstruowane tak, aby dostarczać niezapomnianych wrażeń całym rodzinom. Jest to 20. miejsce zabaw spółki. W tydzień po otwarciu Bajkowy Labirynt odwiedziło ok. 1,5 tys. dzieci oraz prawie  3 tys. rodziców. Lokal będzie czynny dla klientów także w niedziele niehandlowe.

Oferta spółki RO-AN skierowana jest do osób w każdym wieku, do tych, którzy pragną odrobinę relaksu i odpoczynku, jaki i do spragnionych wrażeń. Bajkowy Labirynt to miejsce, które cechuje wyjątkowy klimat i wystrój. Wykfalifikowani specjaliści z firmy RO-AN nie gustują w sztampowych rozwiązaniach i powtarzalności, dlatego też każda placówka zaaranżowana jest w odrębnej, określonej tematyce – począwszy od Ery Dinozaurów po Podwodny Świat. To jedno z nielicznych miejsc publicznych godzących czas na kawę i zabawę.

Nowe lokale Bajkowy Labirynt

Po otwarciu nowych sal zabaw w Zabrzu i Częstochowie, które odniosły sukces przyszła kolej na Opole. Nowa Sala Zabaw spółki RO-AN to idealne miejsce dla Dzieci w wieku od 3 do 15 roku życia. Dzieci i młodzież oprócz zabawy mogą rozwijać tu swoje zdolności manualne, jak również w aktywny sposób spędzić czas.

Nowa Sala Zabaw spółki RO-AN to idealne miejsce dla Dzieci w wieku od 3 do 15 roku życia. Dzieci i młodzież, oprócz zabawy, mogą rozwijać tu swoje zdolności manualne, jak  również w aktywny sposób spędzić czas. Do dyspozycji mają tunele, zjeżdżalnie tradycyjne i pontonowe, trampoliny, nowoczesne zabawki interaktywne oraz edukacyjne, kreatywne gry, uczące wykorzystywać wyobraźnię i umiejętności – niezawierające przemocy, przyjazne dzieciom, a także niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Ninja Park, który jest jedną z głównych atrakcji skierowanej do młodzieży i dzięki tej konstrukcji Bajkowy Labirynt wyróżnia się na tle innych parków rozrywki.

Rodzice korzystający z Placu mogą udać się na zakupy, podczas gdy fachowa kadra zajmuje się dziećmi z należytą opieką. Mimo wszystko właściciel sieci zachęca rodziców do pozostania z pociechami, gdyż lokal dedykowany jest całym rodzinom. Zaaranżowana została Ekskluzywna Strefa Rodzica, na której znajdują się wygodne loże oraz bajkowy bar z pyszną kawą, aromatyczną herbatą i innymi schłodzonymi napojami. Nie brakuje także propozycji bezglutenowego menu oraz gofrów, słodyczy, zapiekanek, a także  innych przekąsek, które urozmaicają pobyt w Centrum Rozrywki.

W projekcie poza obszarem do komfortowej zabawy zostały stworzone również sale urodzinowe. Bajkowy Labirynt posiada w swojej ofercie 4 pakiety urodzinowe, które dostosowuje do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta.

– Przyjęcia urodzinowe to doskonała zabawa pod opieką Animatora, który z wielką dbałością zadba o wszelkie detale. Ponadto, poza urodzinami w Centrum Rozrywki,  codziennie organizowanych jest wiele wydarzeń i atrakcji dla dzieci i młodzieży, m.in.: warsztaty zdrowego żywienia oraz utrwalania właściwych nawyków, warsztaty z języka angielskiego, gimnastyka, rytmika, tańce, karaoke, skręcanie balonów, gry planszowe, warsztaty plastyczne, wieczory filmowe, warsztaty chemiczne, eksperymenty, zabawy z animatorami i wiele innych  – mówi dla Retailnet Marek Lautenbach
Dyrektor ds. Inwestycji w RO-AN sp. z o.o.

Rozwój sieci Bajkowy Labirynt

Właściciel marki Centra Rozrywki Bajkowy Labirynt, Spółka RO-AN, w najbliższym czasie planuje kolejne otwarcia nowych punktów w najlepszych galeriach w Polsce.

RO-AN Sp. z o.o. to polski operator placów zabaw i centrów rozrywki Bajkowy Labirynt oraz producent i operator automatów rozrywkowych. Zapewnia także atrakcyjne, interaktywne rozwiązania dla galerii i centrów handlowych w częściach wspólnych obiektu. Spółka istnieje od 1995 roku, dostarcza koncepty rozrywkowe w różnych formatach. Obecnie w sieci RO-AN działa 20 lokali Bajkowy Labirynt.