Niewinni Czarodzieje 2.0 – nowa restauracja na warszawskim Powiślu

11 lipca otwarta została pierwsza wspólna restauracja Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka – Niewinni Czarodzieje 2.0. Lokal mieści się w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Z połączenia niezwykłego smaku, pasji do muzyki i niebanalnej rozrywki powstało miejsce, jakiego na mapie Warszawy jeszcze nie było. Założycieli restauracji połączyła pasja oraz wieloletnie doświadczenie, które zaowocowały pierwszym wspólnym projektem w sercu warszawskiego Powiśla. Lokal inspirowany filmem Andrzeja Wajdy „Niewinni Czarodzieje” to miejsce nieoczywiste, będące połączeniem znakomitej restauracji serwującej autorską kuchnię z klubem, w którym na gości czekają koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie.

Nowe miejsce na mapie Warszawy

Restauracja Niewinni Czarodzieje 2.0 znajduje się na parterze budynku biurowego B4 w Elektrowni Powiśle. Lokal będzie funkcjonował przez 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 – 23:00, w piątek w godzinach 8:00 – 3:00, w sobotę w godzinach 9:00 – 3:00, a w niedzielę od 9:00 do 22:00.

Loftowo zaprojektowane wnętrza, łączące industrialne przedmioty pochodzące z dawnej Elektrowni z elementami glamour, jak kryształowe żyrandole, tworzą w tym miejscu niezapomniany klimat. To, co z pewnością przyciągnie gości do Niewinnych Czarodziejów 2.0 to, oprócz unikatowego charakteru samego lokalu i wyjątkowej oferty gastronomiczno-rozrywkowej, możliwość spotkania na miejscu jego założycieli.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl