MMG komercjalizuje łódzki projekt

Hi Piotrowska 155 w Łodzi

PKO Bank Polski będzie pierwszym biurowym najemcą kompleksu Hi Piotrkowska, który powstaje w centrum Łodzi. Nowa siedziba banku zajmie łącznie 1650 mkw. powierzchni zlokalizowanej na parterze i na ósmym piętrze wieży biurowej. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano na drugi kwartał 2020 roku. Wszystkie projekty Master Management Group zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2019 CEE.

Hi Piotrkowska, flagowa inwestycja realizowana przez Master Management Group, która powstaje u zbiegu Alei Mickiewicza, Kościuszki i ulicy Piotrkowskiej, stanie się nową siedzibą Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Łodzi. Zlokalizowane tu będą również biura jednostek organizacyjnych banku zarządzających regionem i pracujących na rzecz regionu łódzkiego. Bank wynajął 1145 mkw. powierzchni biurowej na ósmym piętrze wieży biurowej oraz 442 mkw. powierzchni na parterze budynku z przeznaczeniem na działalność usługową.

– Jesteśmy dumni, że zaufał nam PKO Bank Polski, lider polskiego sektora bankowego nam. Wybór przestrzeni biurowej w Hi Piotrkowska na siedzibę banku podkreśla prestiżowy charakter inwestycji i z pewnością przełoży się na wzrost atrakcyjności biznesowej tej części miasta – tłumaczy Justyna Drużyńska-Krystosiak, Director of Office Operations w Master Management Group. – Dzięki bliskości centrum przesiadkowego Piotrkowska Centrum i trasy W-Z, klienci banku szybko dojadą do nowej placówki, a pracownicy biura zyskają komfortowe i dogodnie zlokalizowane miejsce pracy – dodaje Justyna Drużyńska-Krystosiak.

– PKO Bank Polski na bieżąco modernizuje i optymalizuje sieć sprzedaży poprzez dopasowanie do potencjału mikrorynków i zmieniających się potrzeb klientów w związku z czym podejmuje działania związane z podniesieniem efektywności pracy placówek i poprawą dostępności usług Banku. W ramach tych działań m.in. unowocześnia siedziby istniejących oddziałów, otwiera nowe placówki, ale również przenosi placówki do nowych lokalizacji. HI Piotrkowska stanie się nową siedzibą Oddziału 1 PKO Banku Polskiego. Wierzymy, że z nowej lokalizacji w centrum Łodzi zadowoleni będą także klienci, którzy będą mieli możliwość korzystania z usług w nowoczesnych wnętrzach biurowca – mówi Magdaleny Soj-Domagała, dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Łodzi. – Jesteśmy przekonani, że aranżacja uwzględniająca udogodnienia dla klientów, między innymi poprzez możliwość indywidualnych spotkań doradców z klientami w salkach spotkań – zapewniających klientowi pełen komfort rozmów, a także system rezerwacji stanowiska obsługi – z opcją wyboru doradcy, spotka się z aprobatą klientów – dodaje Magdalena Soj-Domagała.

Obiekt przyciąga znane marki

Możliwości rozwijania biznesu w kompleksie Hi Piotrkowska przyciągają lokalnych przedsiębiorców i duże marki sieciowe. W gronie najemców są już: Starbucks, Hebe, Just Gym, Żabka, Namieszane Grill & Bar, piekarnia i bistro Z pieca Rodem, a także Apteka Europejska i Delikatesy Fabryczne. W ofercie obiektu dostępne są ostatnie dwa wolne lokale: narożny, o powierzchni 270 mkw., na parterze budynku hotelowego z wejściem od ulicy Piotrkowskiej i Alei Mickiewicza, oraz przestrzeń o powierzchni 120 mkw. w budynku biurowym z wejściem od centrum przesiadkowego. Oba lokale są przeznaczone na działalność handlowo – usługową. Dzięki swym różnorodnym funkcjom Hi Piotrkowska 155 wzbogaci ofertę biurową, handlową i usługową w centrum Łodzi. Dogodna lokalizacja inwestycji w pobliżu centrum przesiadkowego, zwanego potocznie „stajnią jednorożców”, zapewnia komfort korzystania z komunikacji miejskiej (12 linii tramwajowych oraz 6 linii autobusowych). Według danych Urzędu Miasta Łodzi, codziennie z tego miejsca korzysta nawet 50 tys. osób.  Kompleks ma też potencjał, żeby ożywić turystykę w mieście. Najemcą jednego z trzech budynków jest Hampton by Hilton, a położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie najdłuższej promenady handlowej w Europie, czyli ulicy Piotrkowskiej, podkreśla unikalność tego adresu.

Master Management Group (MMG)  jest  inwestorem,  deweloperem, agentem wynajmującym raz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dlamiędzynarodowych firm deweloperskich, doradczych, a także  funduszy  inwestycyjnych. Master Management to prywatna firma oferująca usługi butikowe na najwyższym poziomie. Prestiżowe nagrody potwierdzają jakość usług i dowodzą, że zespół MMG ma duże doświadczenie. W swojej historii MMG współpracowało z takimi partnerami jak Marcol Group, Europa Capital oraz w formie spółki joint venture z Blackstone. Obecnie MMG zarządza 100 tys. mkw. powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie,Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers*). Firma jest też inwestorem i deweloperem trzech centrów handlowych w Kołobrzegu, Legionowie i Zawierciu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl