CBRE promuje kolejną osobę na stanowisko regionalne

CBRE w regionie CEE zdecydowała się na powołanie kolejnego, międzynarodowego stanowiska – Joanna Mroczek, dotychczasowa szefowa działów Badań Rynku i Doradztwa oraz Marketingu i Komunikacji w Polsce, objęła stanowisko dedykowane również na Europę Centralną.

– Powołanie Joanny Mroczek na stanowisko regionalne, a tym samym powierzenie jej rozwoju dwóch działów jakimi są Research oraz Marketing, jest niekwestionowanym dowodem na uznanie jej ogromnego wkładu w rozwój CBRE w Polsce. Joanna od lat jest jedną z kluczowych osób w CBRE, która rozwijała firmę do obecnej pozycji lidera. Wzmocnienie współpracy pomiędzy tymi dwoma obszarami na poziomie lokalnym i regionalnym jest również sygnałem dla naszych klientów i rynku, że spójność prowadzonych działań na najwyższym poziomie jest priorytetem dla CBRE na całym świecie – mówi Andreas Ridder, Managing Director CEE w CBRE.

Spółka CBRE jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019.

15-letnie doświadczenie na rynku

Joanna Mroczek, w ramach CEE, będzie odpowiedzialna za współpracę 6 krajów – Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumuni, Słowacji i regionu SEE. Celem jest połączenie sił analitycznych i marketingowych, dostarczenie specjalnych projektów dla rynku i klientów, wspólne zaangażowanie np. w raporty badawcze czy konkurs na najlepsze biuro (Office Superstar w Polsce lub Office of the Year w innych krajach. W ten sposób CBRE odpowiada na oczekiwania klientów działających w całym regionie. Dział Badań Rynku przygotowuje najwyższej jakości dane o rynku i odkrywa trendy jakie nim kierują, a dzięki temu działania marketingowe CBRE oparte są na unikalnej wiedzy, wartościowej dla klientów.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Od 2007 roku zarządza działem Badań Rynkowych w CBRE, a doradztwo które świadczy dla klientów we wszystkich sektorach rynku, od lat nagradzane jest prestiżowymi nagrodami Euromoney dla najlepszego działu Research. Od 2015 roku zarządza również działem Marketingu i Komunikacji, który na różnych płaszczyznach wspiera rozwój firmy. Jest absolwentką SGH oraz międzynarodowych studiów dla kadry zarządzającej IESE Business School.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl