Designer Outlet Sosnowiec zyskuje dwóch nowych najemców

Designer Outlet Sosnowiec nieustannie poszerza i urozmaica ofertę dla swoich klientów – pod koniec lipca do centrum dołączyła marka Outhorn, w czerwcu otwarto salon Paris Optique.

Salon Outhorn stanowi uzupełnienie licznego grona sklepów z kategorii sport i outdoor w centrum. Na powierzchni 260 mkw. marka oferuje komfortowe ubrania dla kobiet i mężczyzn, idealne do wielu form rekreacji i sportu – odpowiednie do biegania, trekkingu, na rower czy wyprawę w góry lub nad morze.

– Duży wybór mody sportowej jest szczególnie lubiany i doceniany przez Klientów Designer Outlet Sosnowiec. Poprzez otwarcie nowego salonu, poszerzyliśmy już i tak bogatą ofertę centrum. Dotychczas odzież outdoorową oferowały takie marki, jak Mammut, Regatta, Bergson, Hi-Tec czy Mountain Warehouse – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

Salon Paris Optique zajął w centrum powierzchnię 81 mkw. Marka jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku artykułów optycznych luksusowych marek. W swojej ofercie posiada m.in. okulary optyczne oraz przeciwsłoneczne, a także soczewki kontaktowe. – Dzięki otwarciu salonu Paris Optique, Klienci zyskają możliwość zapoznania się z ofertą najbardziej prestiżowych marek w branży optycznej – dodaje Elżbieta Zygmunt.

Największe centrum outletowe w regionie

Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, położone w Sosnowcu przy drodze S1 i autostradzie A4 (ul. Orląt Lwowskich 138). Dzięki ponad 100 markom (takim jak np. Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Adidas, Umbro, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cenom niższym od 30 do 70 proc. przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Część restauracyjna i plac zabaw dla dzieci uzupełniają wyjątkowe wrażenia zakupowe. Architektura outletu przypomina XIX-wieczną wiktoriańską uliczkę. Darmowy parking może pomieścić 1200 samochodów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl