Vision Express otworzył salon w centrum Dekada Nowy Targ

Do grona najemców Dekady Nowy Targ dołączy Vision Express – lider branży optycznej. Nowy salon otwarty został 1 sierpnia.

Vision Express to firma medyczna, której misją jest kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu. Marka jest częścią grupy Grand Vision – globalnego lidera branży optycznej, prowadzącego ponad 6 tys. salonów w 44 krajach.

– Przy decyzji odnośnie lokalizacji salonów Vision Express kierujemy się chęcią dotarcia do jak najszerszego grona klientów, dlatego cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z centrum handlowym Dekada w Nowy Targu. Działający od 5 lat obiekt z powodzeniem łączy funkcje handlowe oraz komunikacyjne. Ze względu na obecność dworca autobusowego cieszy się dużą odwiedzalnością zarówno mieszkańców jak i turystów – mówi Katarzyna Dąbrowska, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji Vision Express.

Vision Express uzupełnia ofertę Dekady Nowy Targ

W Dekadzie Nowy Targ firma zajmie salon o powierzchni ponad 70 mkw., gdzie oferować będzie ogromny wybór wysokiej jakości okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji. W ofercie sklepu znajdzie się także usługa profesjonalnego badania wzroku.

– W Vision Express stawiamy na tworzenie nowoczesnych salonów, aby odpowiadać na wymagania współczesnych konsumentów oferując profesjonalne usługi medyczne i szeroki asortyment okularów oraz soczewek kontaktowych. Jako rozpoznawalna marka uatrakcyjnimy ofertę usług centrum Dekada w Nowym Targu w kategorii „Zdrowie i Uroda”. Wierzymy, że realizując przyjętą strategię rozwoju możemy przyczynić się do poprawy jakości życia Polaków, zapewniając profesjonalne badania wzroku, najwyższej jakości korekcję wad, a także bogaty wybór okularów przeciwsłonecznych – dodaje Katazryna Dąbrowska.

Nowy salon Vision Express będzie stanowił uzupełnienie oferty Dekady Nowy Targ, którą obecnie tworzą sklepy marek Rossmann, Pepco, Apteka Ziko, Tesco, Martes Sport, Orange czy Play. Ofertę uzupełniają punkty usługowe, a także cenione lokalne brandy jak Green Lemon Bar.

Dekada Nowy Targ to centrum handlowe typu strip mall zintegrowane z dworcem autobusowym. Na powierzchni najmu 3 300 mkw. znajduje się 17 lokali handlowo – usługowych wraz z komfortową poczekalnią dla podróżnych i parking na 150 miejsc. Obiekt usytuowany jest w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w mieście, w obrębie dużego skupiska ludności miejskiej, przy samym zjeździe z „Zakopianki”, co gwarantuje doskonałe skomunikowanie zarówno dla klientów pieszych, jak i zmotoryzowanych.

Sieć centrów Dekada

Za wynajem powierzchni w centrach Dekada odpowiada BOIG Property Consulting. Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Wszystkie projekty Dekady zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl