Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Dziś otwarcie Atut Bełchatów

KG Group otwiera nowe centrum Atut w Bełchatowie. W czwartek 8 sierpnia KG Group otworzy nowe centrum handlowe Atut w Bełchatowie. Będzie to już szósty obiekt handlowy wybudowany przez krakowskiego dewelopera.

Centrum Atut Bełchatów powstało przy ul. Armii Krajowej, w pobliżu ul. Wojska Polskiego, głównej arterii komunikacyjnej miasta. W niewielkiej odległości od centrum znajdują się duże osiedla mieszkaniowe, m.in. Osiedle Dolnośląskie, zamieszkiwane przez ponad 20 tysięcy mieszkańców. Ponadto obiekt położony jest w miejscu bardzo mocno związanym z handlem.

– Naszym celem było stworzenie centrum, które da mieszańcom Bełchatowa nowe możliwości zakupowe i uzupełnił ofertę handlową znajdujących się w pobliżu galerii między innymi o sklepy, których do tej pory w mieście nie było  – podkreśla Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group.

Rekalma Apsys
r e k l a m a
Atut Bełchatów

Oferta handlowa w centrum Atut Bełchatów

Wśród najemców centrum Atut Bełchatów znajdują się Biedronka, Neonet oraz dynamicznie rozwijające się i cieszące się ogromną popularnością w Polsc e sklepy z artykułami wielobranżowymi – Action oraz Tedi. Na parkingu przed centrum Atut  znajduje się blisko 200 miejsc postojowych. – Szeroka i różnorodna oferta oraz układ wejść bezpośrednio z parkingu, sprawią, że centrum będzie sprzyjać wygodnym i szybkim codziennym zakupom – podkreśla prezes KG Group.

KG Group planuje już rozbudowę centrum Atut w Bełchatowie. W kolejnym etapie grono najemców obiektu mają uzupełnić m.in. popularne sieci dyskontowe. Docelowo w centrum o powierzchni około 6,6 tys. mkw. będzie funkcjonować 10 lokali handlowo-usługowych.

Atut Bełchatów jest już szóstym centrum handlowym otwartym przez KG Group. Obiekty z charakterystycznym żółtym słoneczkiem funkcjonują już w Krakowie (Atuty Ruczaj, Grażyny i Złocień) oraz w Pruszkowie i Węgrzcach koło Krakowa.

KG Group nie zamierza zwalniać tempa rozwoju sieci Atut. W planach dewelopera znajdują się już kolejne centra w Krakowie – przy ul. Nowohuckiej i Ks. Józefa oraz obiekty w Wieliczce i Suchej Beskidzkiej.