SCF 2019: liczna grupa najemców wśród wystawców Forum

Listę wystawców SCF 2019 tradycyjnie już tworzą firmy, które są zarządcami i właścicielami galerii handlowych. Tegoroczną nowością jest zdecydowanie większa grupa wystawców, którzy są najemcami. W ten sposób zaprezentuje się ponad 20 brandów handlowych. Wiele z nich to przedstawiciele szybko rozwijającego się sektora gastronomicznego.

Podczas wrześniowych targów, które odbędą się 25-26 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie, swoją ofertę na stoiskach zaprezentują m.in. takie brandy jak Rossmann, KIK, Netto, Klockownia, IQOS, czy Szoczewkomaty.

– SCF to najważniejsza impreza rynku centrów handlowych – przyznaje Piotr Zieliński, Pełnomocnik Zarządu ds. Centrów Handlowych w sieci Rossmann.

Sektor gastronomiczny z mocną reprezentacją na SCF

Dużą część targów stanowić będą również stoiska mające formę bezpłatnych restauracji i kawiarnii. Wystarczy wspomnieć, że swoje oddzielne stoisko na SCF będzie miała Pizza Hut, gdzie uczestnicy Forum będą mogli skosztować pysznej, gorącej pizzy. Tradycyjnie już na kawę gości Forum zapraszają kawiarnie Starbucks i Green Cafe Nero, a w tym roku dołączyła do nich również sieć So! Coffee.

Ofertę gastronomiczną uzupełnią otwarte dla wszystkich uczestników Forum restauracje przygotowane przez Partnerów SCF. Wśród nich można wymienić chociażby takie firmy jak: Wrocławską Akademię Kulinarną, Kuchnie Marche, Olimp, Lodolandia, czy Mihiderka, które zaprezentują bogatą i różnorodną ofertę kulinarną swoich marek.

Najważniejsza data dla rynku retail

Shopping Center Forum 2019, czyli największe spotkaniem rynku centrów handlowych w regionie CEE, odbędzie się 25-26 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział ponad 1,8 tys. uczestników, w tym ok. 500 przedstawicieli sieci handlowych. Blisko 80 wystawców i partnerów zaprezentuje ponad 400 projektów. SCF 2019 CEE to także Welcome Mixer i After Party, w którym podczas poprzedniej edycji wzięło udział ponad 800 osób.

Poza funkcją targową i biznesową, Shopping Center Forum to także miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Przez dwa dni duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią m.in.: Colliers, TREI, Apsys, Savills, Metro Properties, Plus Energia, UPS, czy MK Illumination.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top