Galerie: Cuprum Arena oraz Korona Kielce wzmocniły dział komercjalizacji

W połowie czerwca br. Jolanta Kawałczewska objęła stanowisko Head of Leasing i jest odpowiedzialna za strategię najmu w Galerii Cuprum Arena i Galerii Korona Kielce.

Przez ostatnie 2 lata odpowiadała za kreowanie i realizację nowej strategii downsizingów i repozycjonowania wybranych centrów z portfolia Tesco. Po roku objęła również stanowisko Head of Leasing Mall i aktywnie rozbudowywała sektor leasuire (fitnessy, parki trampolin) poszerzała istniejący tenant-mix o nowe funkcje, brandy oraz koordynowała procesy adaptacyjne anchorów.

Wcześniej w Carrefour Polska zajmowała się komercjalizacją ponad 20 centrów handlowych. Jolanta Kawałczewska uczestniczyła także w procesie wynajmu powierzchni handlowych oraz negocjowała umowy podnajmu w centrum Arkadia, Targówek, Reduta i Zakopianka.

Profesjonalny i doświadczony zespół w spółce Ultro Holding

– Bardzo cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła Pani Jolanta Kawałczewska – cenimy jej wiedzę. Bazując na tak bogatym doświadczeniu będziemy umacniać pozycję naszych centrów handlowych – mówi Jakub Puchalski, Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za zarządzanie Galerią Cuprum Arena oraz Galerią Korona Kielce.

Cuprum Arena jest wielofunkcyjnym centrum o powierzchni najmu 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, Media Markt, CCC, Helios, Reserved, Guess, Medicine, Douglas, Sephora, operator spożywczy Lidl. To największa galeria handlowa w całym regionie Zagłębia Miedziowego.

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym obiekt o powierzchni najmu 37 tys. mkw., z ponad  150 lokalami handlowo-rozrywkowymi. Znajdują się tutaj między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, Media Expert, CCC, dziewięcio-salowe Multikino, największe w regionie Reserved, Guess, Douglas, Super Pharm. Galeria położona jest w ścisłym centrum Kielc.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.