Jysk z kolejnym sklepem w Trójmieście

Sieć Jysk została nowym najemcą Morskiego Parku Handlowego wynajmując blisko 1320 mkw. W transakcji doradzała firma Savills, która jest zarządcą obiektu oraz pełni w nim rolę agenta wyłącznego ds. wynajmu powierzchni handlowej.

Jysk to sieć handlowa założona przez Duńczyka, Larsa Larsena. Oferuje meble i akcesoria dla domu. Na świecie grupa Jysk posiada ok. 2800 salonów. W Polsce obecna jest od 2000 roku i oferuje swoje produkty w ponad 220 sklepach. Siedziba Jysk Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2300 osób.

– Chociaż Jysk jest dziś firmą globalną, firma zarządzana jest w oparciu o skandynawskie korzenie. Odzwierciedla to kulturę firmy i sposób, w jaki prowadzimy działalność – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor komunikacji i PR Jysk Polska.

Najemca zlokalizowany będzie w nowym budynku, który powstał w ramach rozbudowy Morskiego Parku Handlowego. Od maja 2019 r. otworzył się w nim już salon Bel-Pol oferujący drzwi i podłogi, sklep zoologiczny Zoo Karina, a także cztery marki Komfort: Komfort Łazienki, Komfort Podłogi, Komfort Kuchnie i Nexterio.

Savills Partnerem SCF 2019

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

Savills jest Partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl