Komputronik otwiera zmodernizowany salon

Komputronik kontynuuje proces modernizacji salonów stacjonarnych. 31 sierpnia br. w Centrum Handlowym M1 w Krakowie odbędzie się reotwarcie kolejnego salonu tej sieci.

– W Komputronik posiadamy kompleksową ofertę produktów IT i GSM opartą o nowości i najpopularniejsze modele, a także dopasowaną do potrzeb naszych klientów ofertę smart home i małego AGD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przeprowadziliśmy remont naszego salonu w Centrum Handlowym M1. Salon po zmianach będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę – komentuje Bernard Bocian, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej firmy Komputronik.

Blisko 140 punktów Komputronik

Spółka rozwija sieć sklepów stacjonarnych w trzech formatach: megastore, sklepy midi w których oferta jest rozszerzona o produkty z grup RTV i AGD, oraz format oferujący szeroko rozumianą elektronikę z akcentem na IT i GSM. Format Megastore spółka Komputronik wprowadziła w 2013 roku. Sklepy w tym formacie miały ok 2 tys. mkw. powierzchni i działały w dwóch miastach w Warszawie w Centrum Handlowym Wola Park  i Centrum Jupiter oraz w Poznaniu w Centrum Handlowym Plaza.

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV, AGD  home w kraju. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.