CREAM: Douglas na dłużej w Galerii Tarnovia

Uznana w Polsce i doceniona przez mieszkańców Tarnowa sieć perfumerii Douglas związana jest z Galerią Tarnovia od samego początku i będzie tak przez kolejne lata. Właśnie przedłużono umowę najmu. Salon w Galerii Tarnovia to jedna z dwóch placówek tej sieci w mieście. Za przeprowadzenie transakcji odpowiada zarządzającą galerią firma CREAM – wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

– Od samego początku Galeria Tarnovia stawiała na wyjątkowe brandy modowe i kosmetyczne, stąd w ofercie galerii znajdują się takie marki, jak H&M, New Yorker, Carry, Deichmann czy też Douglas – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager, CREAM. – Przedłużenie umowy aż do roku 2024 przez sieć Douglas, to potwierdzenie trafnego wyboru lokalizacji oraz potencjału jaki najemca widzi w Galerii Tarnovia – dodaje Elżbieta Kutrasińska.

Salon Douglas zlokalizowany jest na parterze Galerii Tarnovia i zajmuje powierzchnię 152 mkw. W ofercie perfumerii Douglas znajduje się blisko 20 tys. produktów ponad 200 marek, wśród których około 70 jest na wyłączność (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, MAC, La Mer, Tom Ford, Sensai czy Collistar). Sieć prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz online i obecna jest w 18 krajach w Europie.

Galeria Tarnovia na SCF 2019 CEE

Galeria Tarnovia będzie jednym z projektów prezentowanych przez CREAM na wrześniowych targach Shopping Center Forum 20192 CEE w Warszawie. Podczas dwudniowego spotkania branży centrów handlowych na stoisku 5.2 zostaną przedstawione plany dalszych głębokich zmian, jakie obecnie przechodzi ten obiekt.

Galeria Tarnovia funkcjonuje na tarnowskim rynku od 2009 roku. Na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów takich marek, jak: H&M, New Yorker – jedyne sklepy w Tarnowie, Smyk, Carry, Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour i jedyne w mieście nowoczesne kino Cinema 3D. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz budowaniu wartości projektów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. CREAM specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto usługi doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu oraz doradztwo marketingowe, finansowe i księgowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl