Pozostały dwa tygodnie do Shopping Center Forum

Dokładnie za 2 tygodnie, 24 września 2019 roku, punktualnie o godzinie 19 rozpocznie się Welcome Mixer, czyli nieformalne otwarcie jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Wieczór poprzedzający SCF jego uczestnicy spędzą w wyjątkowym miejscu na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja Izumi Sushi na Białym Kamieniu to połączenie świetnej orientalnej kuchni i egzotyki miejsca. Partnerem tegorocznego Welcome Mixer jest firma BOIG. Udział w Welcome Mixer jest otwarty dla wszystkich uczestników SCF.

Targi i konferencje SCF

Następnego dnia rano, czyli 25 września o godzinie 8, ponad 1,8 tys. uczestników SCF, w tym przedstawiciele ok. 500 sieci handlowych, zbierze się w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Podczas wydarzenia 80 partnerów i wystawców zaprezentuje  300 projektów. Tam też przez kilka godzin będą debatować o kondycji branży retail w Polsce, rosnącej roli stref rozrywkowych i gastronomicznych w centrach handlowych, a także, co najważniejsze, negocjować i podpisywać nowe umowy najmu, oraz słuchać interesujących prelekcji dotyczących rynku centrów handlowych oraz nowych technologii w handlu.

Przez cały dzień także duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią partnerzy merytoryczni Forum: Savills, Colliers, Trei, Plus Energia, MK Illumination, UPS, Apsys, Metro Properties.

After Party w nowym miejscu

Po emocjach związanych z całym dniem targów i konferencji, uczestnicy Forum spotkają się na wieczornej imprezie, która będzie zwieńczeniem SCF. Tym razem impreza odbędzie się w Space Club, przy ul. Kolejowej 37/39. After Party jest imprezą dla uczestników posiadających karty VIP. Gospodarzem wieczoru jest sieć kin Helios. Zabawa, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, potrwa do późnych godzin nocnych.

W wiosennej edycji Forum weźmie udział przynajmniej 1, 8 tys. uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Acteum, Apsys, Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, AmRest, EPP, Trei, Master Management, Hosso, NEPI Rockcastle, BOIG, Atrium, GTC, Savills Colliers i wiele innych. Pełna lista wystawców znajduje się TUTAJ.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.