Dwie zmodernizowane Biedronki otwierają się w Gdańsku

10 września nastąpiło otwarcie wyremontowanej Biedronki przy ulicy Potokowej 15D, a 12 września br. uruchomiony zostanie sklep przy ulicy Jabłoniowej 46. Obie placówki powstały w nowym formacie 2.0, z zastosowaniem zaawansowanych ekologicznych rozwiązań.

– Cieszymy się, że w Gdańsku otwierają się aż dwie Biedronki w formacie 2.0. Zakupy w zmodernizowanych placówkach, dzięki bardziej przyjaznej przestrzeni oraz bogatszej ofercie produktów, to dla klientów większy komfort. W trakcie remontu postawiliśmy również na ekologię – filar społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Zamontowaliśmy nowoczesne oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące dobry dla środowiska gaz CO2. mówi  – Marcin Wojtas, starszy menadżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Gdańsku.

Biedronki w koncepcie 2.0

Powierzchnia sali sprzedaży sklepu Biedronka ulicy Potokowej 15  wynosi 538 mkw. Zmodernizowana placówka ma 4 kasy, a zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z przestronnego parkingu. Natomiast wyremontowana Biedronka przy ul. Jabłoniowej 46 udostępniła salę sprzedaży o powierzchni 818 mkw. W sklepie zamontowano 5 kas. Obydwie placówki będą otwarte w godzinach: od poniedziałku do czwartku 7:00 – 21:00, piątek i sobota: 7:00 – 22:00 i w niedziele handlowe: 9:00 – 20:00.

W ciągu ostatniego miesiąca zmodernizowane sklepy sieci Biedronka zostały otwarte m.in.: w Poznaniu (ul. Polanka 22) o powierzchni ponad 560 mkw., Przeworsku (ul. Łańcuckiej 7) o powierzchni 775 mkw., a także na warszawskim Mokotowie przy ul. Bokserskiej 61. W placówce dysponującej 985 mkw. zamontowano 7 kas i zatrudniono 30 pracowników. 

Grupa Jeronimo Martins zainwestowała 14 mld zł w Polsce

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2,9 tys. sklepów zlokalizowanych w ponad 1,1 tys. miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 14 mld zł.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl