Galeria Korona Kielce poszerza ofertę

We wrześniu br. do grona najemców Galerii Korona Kielce dołączył operator sieci sklepów z winami Centrum Wina. Jest to pierwszy salon tej sieci w Kielcach i 30. sklep w Polsce.

Nowo otwarty salon oferuje wina z całego świata, a także mocne alkohole takie jak whisky, gin i rum. W sklepie znajdą coś dla siebie zarówno koneserzy poszukujący trunków z najlepszych rodzin winiarskich, jak i klienci poszukujący oferty w przystępnych cenach.

– Centrum Wina to zupełnie nowa kategoria najemcy w naszym centrum. W ofercie sklepu znajdą się nie tylko najlepsze gatunki wina i whisky z całego świata, ale także akcesoria dla winiarzy. Dodatkowo dzięki profesjonalnej obsłudze można dowiedzieć się jak odpowiednio serwować dane wino i jak dopasować je do potraw. Ta oferta z pewnością pozytywnie zaskoczy klientów naszej galerii – mówi dla Retailnet Tomasz Waszkiewicz nowy Dyrektor Zarządzający Galerii Korona Kielce.

Oferta handlowa Galerii Korona Kielce

– Staramy się dywersyfikować ofertę, by spełniała ona oczekiwania jak najszerszej grupy naszych klientów. Galeria Korona Kielce to śródmiejskie centrum handlowe, znajdą tutaj ofertę dla siebie zarówno osoby chcące zrobić zakupy, jak i spędzić wolny czas korzystając z oferty Multikina, fitnessu Zdrofit z basenem, klubu Squash czy food courtu obejmującego 14 lokali gastronomicznych. Jest to kolejna zmiana w tenant-mixie , która wiąże się z nową strategią łączącą nasz obiekt z tkanką miejską i potrzebami naszych klientów – dodaje dyrektor galerii.

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym centrum handlowo-rozrywkowym o powierzchni całkowitej 94 tys mkw., w którym znajduje się ponad 150 lokali handlowo-rozrywkowych, w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, CCC, Intersport , Martes Sport, HM, Tommy Hilfinger, Pandora, Tatuum, największe w regionie Reserved, Guess, Douglas, Super Pharm, 4F, Smyk a już niebawem do grona najemców dołączy marka Briju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.