Greenpoint dołączył do najemców Galerii Handlowej Madison

Eksperci firmy CREAM pośredniczyli w podpisaniu umowy najmu między marką odzieżową Greenpoint a gdańską Galerią Handlową Madison.

CREAM jest wystawca jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference.

Lokal firmy Greenpoint ma niemal 130 mkw. powierzchni i mieści się na parterze obiektu. Jest nowocześnie i przestronnie urządzony. Sklep został otwarty w połowie sierpnia.

– Greenpoint to ciekawy najemca z ofertą dla kobiet, które poszukują klasycznych, eleganckich fasonów. Jestem przekonana, że w Galerii Handlowej Madison marka znajdzie rzeszę wiernych klientów ­– mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM.

Nowe marki w Galerii Handlowej Madison

– Cieszymy się, że Greenpoint wybrał nasz obiekt. W Galerii Handlowej Madison będzie miał doskonałe warunki do prowadzenia biznesu – wysoką frekwencję i klientów zorientowanych na jakość. Dodatkowo obecność marki Greenpoint wzmacnia i podkreśla potencjał galerii, która dzięki przeprowadzonej modernizacji umocniła pozycję na trójmiejskim rynku – zauważa Anna Thomas, dyrektor Galerii Handlowej Madison.

W ostatnim czasie w Galerii Handlowej Madison pojawiły się takie marki, jak: Monnari, Quiosque, Pepco, Multibrand Świat Bielizny, Swiss czy restauracja Bobby Burger. Latem tego roku do grona najemców dołączyły także dwa zupełnie nowe koncepty: Market Regionalny Żuławskie Smaki oraz autorska Pierogarnia One Lepią.

Współpraca CREAM i Galerii Madison

Zespół CREAM zajmuje się komercjalizacją Galerii Madison od dwóch lat. W tym czasie dział wynajmu podpisał umowy na ponad 30 proc. powierzchni obiektu z takimi najemcami, jak m.in.: Netto,  Pepco, Notino, Pizza Hut Express oraz przedłużył umowy z aktualnymi najemcami galerii: Rossmann, Yes, Douglas, Ryłko, Calzedonia i Intimissimi oraz Costa Coffee.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami: asset management, property management, leasing powierzchni handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługę prawną. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl