Batumi planuje otwarcie 20 lokali w całej Polsce

Piekarnia gruzińsko-ormiańska Batumi otwiera swój kolejny lokal, tym razem w Krakowie. – Jesteśmy bardzo zaskoczeni frekwencją podczas otwarcia. Słyszymy tylko pozytywne komentarze, co wyzwala w nas mnóstwo pozytywnej energii do pracy – mówi Marcin Kozerawski, pomysłodawca i właściciel sieci piekarni Batumi.

Działająca w modelu franczyzowym sieć Batumi posiada swoje punkty również w Warszawie, Gdyni i Sopocie. W najbliższej przyszłości sieć wejdzie również do Gdańska i Gliwic. Do końca roku planuje otwarcie łącznie 20 lokali w całej Polsce.

Pomysł na stworzenie marki Batumi pojawił się podczas podróży Marcina Kozerawskiego do Gruzji. Odkrył tam zabytki, oryginalną kulturę z prastarym folklorem, i co istotne, wyborne przysmaki. Gruzini stawiają tylko na naturalne składniki – co w obliczu trendu na ekologiczne produkty ma niebagatelne znaczenie. Wówczas zrodził się pomysł przeniesienia kawałka Gruzji do Polski, łącząc gruzińską tradycję wypieków z polską nowoczesnością. Piekarnia wyróżnia się przede wszystkim doborem tylko najwyższej jakości naturalnych składników. W menu piekarni znajdują się kultowe przekąski gruzińsko-ormiańskie.

Rozwój Batumi w oparciu o system franczyzowy

– Poszukujemy osób prowadzących lub gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, mających duże poczucie odpowiedzialności, wysoką motywację do pracy i osiągania sukcesów powiązaną z potrzebą rozwoju osobistego. Ważna jest umiejętność kierowania zespołem pracowników oraz zdolność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach, które często się zdarzają przy pracy z ludźmi. Każda praca z ludźmi wymaga umiejętności efektywnej komunikacji oraz public relations. Nie wymagamy posiadania wiedzy z dziedziny piekarnictwa czy cukiernictwa aczkolwiek na pewno jest ona atutem. Szanujemy przedsiębiorczość i umiejętność innowacyjnego myślenia oraz samodzielność w działaniu i otwartość – informują przedstawiciele sieci.

Franczyzodawca zapewnia pakiet szkoleń, dzięki któremu franczyzobiorca jest gotowy do rozpoczęcia własnej działalności. Ponadto zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów najwyższej jakości, które cieszą powodzeniem wśród konsumentów o czym świadczy stały wzrost produkcji i rozwój sieci franczyzowych. Za rozwój sieci odpowiada spółka Batumi Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl