Drugi salon eobuwie.pl w Poznaniu

Eobuwie.pl konsekwentnie realizuje ideę omnichannel i obok poszerzania oferty internetowej stawia na rozwój sieci retail. To już 14. salon, w tym drugi w stolicy Wielkopolski, który otwiera firma. Nowootwarty sklep zlokalizowany jest na 1. piętrze poznańskiego Starego Browaru.

– Nasz koncept sklepu w Poznaniu sprawdził się, klienci szybko przekonali się do nowej formuły zakupów. Dlatego otwieramy kolejną lokalizację. Chcemy być jak najbliżej naszych klientów i oferować im pełen dostęp do oferty eobuwie.pl. Wybór padł na Stary Browar, ponieważ to nie tylko ważne miejsce spotkań dla mieszkańców, ale i gwarancja doświadczeń konsumenckich na wysokim poziomie – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail eobuwie.pl.

Z usługą esize.me

W eobuwie.pl w Starym Browarze, poza kilkudziesięcioma tabletami ze specjalnymi aplikacjami do zamawiania butów, systemem digital signageskanerami kodów QR dostępna będzie także usługa esize.me.

Esize.me to rozwiązanie, które marka przedstawiła w połowie października ubiegłego roku, pomaga dobrać buty w oparciu o skan 3D stóp. Specjalny skaner w moment wykona trójwymiarowy model stopy, a następnie w ułamku sekundy system porówna go ze skanami wszystkich butów znajdujących się w ofercie sklepu, pochodzących od dowolnej marki.

– Skan wykonuje się raz. Potem każdy klient może przypisać go do swojego numeru komórkowego lub adresu e-mail i w dowolnym momencie skorzystać z rekomendacji. Naturalnym uzupełnieniem esize.me jest możliwość doboru spersonalizowanych wkładek, którą eobuwie.pl już oferuje swoim klientom – dodaje Konrad Jezierski.

Salon zajmie ok 750 mkw. Duża powierzchnia zapewnia większe możliwości magazynowe i logistyczne. Znaczna część przeznaczona zostanie na magazyn, w którym przechowywany będzie towar. Buty dostępne na miejscu dostarczane będą do klienta w 3 minuty od momentu złożenia zamówienia. Możliwość składowania większej ilości towaru usprawni także dostawy oraz realizację, dostępnej już w kilku miastach, usługi Same Day Delivery – dostawy w 3 godz. na terenie danej aglomeracji.

Dodatkowo na parkingu Starego Browaru (od ulicy Ratajczaka) stanął także foot truck, który na powierzchni ponad 100 mkw. gromadzi wszystkie korzyści i funkcjonalności znane z wielokrotnie nagradzanych sklepów stacjonarnych eobuwie.pl. Przez weekend w mobilnym sklepie, przy użyciu tabletów, można zapoznać się z ofertą marki i skorzystać ze skanerów esize.me.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl