SCF 2019: Vision Express został najemcą parku handlowego Multibox w Płońsku

W rozpoczynającym swoją działalność 24 października parku handlowym MultiBox w Płońsku, Vision Express otworzy jeden ze swoich pierwszych w Polsce punktów w nowym, mniejszym formacie, który sieć chce rozwijać w parkach handlowych. Oficjalne podpisanie umowy najmu odbyło się podczas jesiennej edycji targów SCF 2019 CEE na stoisku Mallson Polska.

Salon optyczny Vision Express zajmie w obiekcie powierzchnię 52 mkw. i zostanie otwarty w formacie „small concept store” zgodnie z przyjętą przez firmę strategią rozwoju. Vision Express jest niekwestionowanym liderem branży optycznej w Polsce, oferującym kompleksową ofertę zapewniającą profesjonalne usługi medyczne, najwyższej jakości okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe. W Polsce sieć działa od 1994 r. i obecnie liczy ok. 210 specjalistycznych salonów zlokalizowanych w całym kraju.

Multibox Płońsk ruszy 24 października br.

MultiBox Płońsk o powierzchni najmu ok. 5 tys. mkw. powstaje obok marketu Kaufland i restauracji McDonald’s, przyciągających codziennie klientów z całego regionu. Park handlowy położony jest blisko centrum miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

Obiekt jest wynajęty w 100 proc. Znajdzie się tam kompleksowa oferta dla całej rodziny. Poza salonem optycznym Vision Express wśród najemców znajdą się między innymi sklepy: Sinsay (w nowym wielkoformatowym koncepcie), Big Star, Diverse, Pepco, największy w mieście salon sportowy Martes Sport, Rossmann, Neonet oraz debiutujące w Płońsku i regionie salony nowych na polskim rynku marek – TEDi o powierzchni ok. 700 mkw. oraz Dealz o powierzchni blisko 500 mkw.

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie wygodny i przestronny parking zewnętrzny oferujący 200 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wielkie otwarcie obiektu wraz z koncertem muzycznym, zaplanowane jest 24 października br.

Mallson odpowiada z koncepcję komercyjna i wynajmu obiektu

Inwestorem i wykonawcą jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.  Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiedzialna była firma Mallson Polska.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top