Berlin Döner Kebap otworzył nowy lokal w Bydgoszczy. Zapowiada kolejne

Jedna z największych sieci lokali z kebabem w Polsce dynamicznie rozwija sieć sprzedaży. Berlin Döner Kebap w ostatnim czasie zawitał z kolejnym lokalem w Bydgoszczy.

Nowa restauracja ma ok. 57 mkw. powierzchni i została w centrum handlowym Zielone Arkady.

– Cieszymy się, że nasza marka rozwija się w Bydgoszczy. Druga restauracja w tak prestiżowym miejscu, jakim są Zielone Arkady, na pewno przynosi chluby – mówi Bartosz Balcerzak, manager marki. – To już 49. miejsce na mapie naszych restauracji w Polsce – dodaje.

Plany ekspansji Berlin Döner Kebap

Berlin Döner Kebap działa w Polsce od ponad 20 lat. W tym roku planuje otworzyć swoją 50. restaurację w Złotych Tarasach, w Warszawie. Do tej pory, markę można znaleźć w takich miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Usługa delivery

Dania z Berlin Döner Kebap zamawiać można również korzystając z popularnych portali, takich jak pyszne.pl i pizzaportal.pl, a także Ubereats oraz własnej zamawiarki sieci kebapdostawa.pl. Różne opcje zamawiania dostępne są na różnych rynkach. Dzięki temu klienci mają możliwość ostatecznego wybór sposobu zamawiania dań. Jak podkreślają przedstawiciele sieci, nadal najpopularniejszym sposobem zamawiania posiłków pozostaje rozmowa telefoniczna, a rozwój delivery to odpowiedź na oczekiwania konsumentów i dynamiczną ewolucję tego kanału w Polsce. W planach sieci Berlin Döner Kebap jest połączenie możliwości składania zamówień z autorską aplikacją KebApp.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.