Xiaomi otwiera pierwszy Mi Store na Podlasiu

W najbliższą sobotę, 26 października o godzinie 10.00, Xiaomi otworzy swój pierwszy sklep w Białymstoku. Będzie to już jedenasty Mi Store w Polsce. Punkt został zlokalizowany w Alfa Centrum. Salon o powierzchni 83 metrów kwadratowych znajduje się na parterze obiektu.

Po otwarciu Mi Store w Białymstoku, sklepy Xiaomi będą zlokalizowane już w 9 województwach. W listopadzie firma otworzy kolejne punkty.

– Po dwóch latach od otwarcia pierwszego Mi Store mamy nasze sklepy już w 9 województwach. W listopadzie planujemy otwarcie kolejnych. Zależy nam na tym, by coraz więcej osób, w szczególności naszych Mi Fanów, miało dostęp do produktów i innowacyjnych rozwiązań Xiaomi – powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Xiaomi dostępne w ponad 80 krajach

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things). Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Xiaomi jest obecnie czwartą największą na świecie marką smartfonów, która utworzyła największą platformę IoT dla konsumentów z ponad 196 milionów inteligentnych urządzeń, z wyłączeniem smartfonów i laptopów.

Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 80 krajach i regionach na całym świecie. W lipcu 2019 roku pojawiła się po raz pierwszy w rankingu Fortune Global 500 na 468 miejscu. Zajęła również siódmą pozycję w kategorii Internet Services and Retailing. Xiaomi jest obecnie najmłodszą firmą na tej liście. Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.